בית הספר יכול להיות קשה גם לאנשים המקובלים והפופולאריים ביותר, רק שלהואנג צ'ונקאי, החוויה הייתה בלתי נסבלת. צ'ונקאי, כיום בן 47, "זכה" לכינוי "איש הפיל של סין" בעקבות גידול הפנים הגדול ביותר בעולם שמשקלו לא פחות מ-25 ק"ג. על פי ההערכות, הוא סובל מהמקרה החמור ביותר של המחלה הגנטית נוירופיברומטוזיס – הגורמת לגידולים שפירים ברחבי גופו – וכתוצאה מכך, מתקשה להתקלח, לזוז, לאכול ואפילו לישון.

הגידול החריג הופיע לראשונה אצל צ'ואנקי כשהיה בן ארבע, אז הוריו הבחינו בשורה של בליטות מאחורי אוזניו. הם לקחו אותו לבית החולים במחוז הונאם, דרום סין, שם הוא אובחן עם המחלה הגנטית. עם זאת, התערבות רפואית לא עמדה אז על הפרק מכיוון שהוריו לא יכלו לשלם עבור הניתוח המסובך. כמו כן, גם שהרופאים עצמם אמרו שהפרוצדורה מסוכנת מאוד.

עם השנים הגידולים הלכו וגדלו, והתפשטו לפרצופו. צ'ונקאי סיפר בעבר כי הגידול המאסיבי "נעשה כל כך כבד עד שהפעיל לחץ על עמוד השדרה שלו ועיכב את גדילתו". על פי הדיווחים, גובהו של צ'ונקאי עומד היום על 120 ס"מ והוא סובל בנוסף מגיבנת.

כשהגיע לגיל 31 הגידול כבר שקל 25 ק"ג, והגיע עד בטנו. באותה תקופה הוא קיבל הצעות להצטרף למופעי "פריק שואו", אותן הוא דחה על הסף. "קיבלתי מספיק מבטים לא רצויים והערות פוגעניות בזמן בית הספר, אז ממש לא רציתי לעשות מעצמי צחוק בציבור", הוא אמר. לדבריו, ההתגרות שספג מתלמידים בכיתה גרמה לו לנשור מבית הספר היסודי כמה שנים אחרי שהתחיל. "כולם צחקו עליי", סיפר צ'ונקאי והוסיף שגם אנשי הכפר שבו התגורר "פחדו ממנו".

כאשר החדשות על מצבו היכו גלים ברחבי העולם, ממשלת סין החליטה להתערב ולעזור לצ'ונקאי. הוא נותח בניסיון להסיר, או לפחות להקטין את הגידול, וכך הצליחו להשיל כ-15 ק"ג ממשקלו במהלך הניתוח הראשון שנערך ב-2007. שנה לאחר מכן, הוא נכנס שוב לחדר הניתוח שם הוסרו מהגידול עוד 4.5 ק"ג.

"הייתי בהלם", אמר הרופא הראשי. "מעולם לא ראיתי גידול מאסיבי כל כך". צ'ונקאי נותח ארבע פעמים במהלך שבע שנים ובזמן הזה, המנתחים הצליחו להוריד 21 קילו מהגידול. הם אמנם לא הצליחו לשקם את ההופעה החיצונית שלו, אבל צ'ונקאי העיד שניכר שיפור משמעותי בתנאי החיים שלו בעקבות הניתוחים.

"אני מרגיש ממש טוב היום והרבה יותר קל לי לאכול", ציין צ'ונקאי בריאיון לכלי התקשורת בסין. "אני מקווה עכשיו שאצליח לעבוד ולהרוויח כסף בשביל המשפחה שלי". בהמשך, הוא ציין שבכוונתו לעזור לנהל את הדוכן של הוריו בשוק המקומי – בתקווה שהלקוחות כבר לא יחששו ממנו כמו פעם.