אישה צעירה מטקסס שסבלה במשך חודשים ארוכים מכאב באוזנה הימנית נדהמה לגלות מה גרם לה לסבול כל כך. בסרטון שהעלתה לחשבון הטיקטוק שלה, לקסי ג'ורדן, מטקסס, חשפה שהכול קרה בגלל גוף זר שנתקע לה בתוך תעלת השמע.

"הייתי בטוחה שיש לי דלקת באוזן במשך 3 חודשים", כתבה הגולשת בגוף הסרטון. "קניתי איזה מצלמה משוכללת לאוזניים ותראו מה מצאתי". בתיעוד אפשר לראות מעין כפתור מתכתי שננעץ בעורה, מילימטרים ספורים מעור התוף שלה.

@lexijordanm bought one of those handy dandy ear cameras, look what i found #fyp #earcamera #dontsleepwithearrings #hiddentreasure ♬ Oh No - Kreepa

בשיחה עם כתבים מקומיים, לקסי ציינה שהיא החליטה ללכת לבית החולים רק אחרי שהצליחה לתעד את הגוף הזר. בהמשך הפוסט, אפשר לראות את הרגע שרופא משתמש במלקחיים בשביל לחלץ את הכפתור – שהתברר להיות סוגר של עגיל.

"זה כנראה נכנס לי לאוזן בזמן שישנתי עם עגילים", אמרה. "הרופא אמר שהסוגר ממש ננעץ לי בתור העור, כנראה כי דחפתי אותו פנימה עם האצבע או עם מקל אוזניים. מוסר השכל? לא לישון עם עגילים".

הסרטון בינתיים הפך לוויראלי בטיקטוק, עם יותר מ-1.3 מיליון צפיות, 48 אלף לייקים וכמעט 400 תגובות מגולשים – חלקם מגולשים שבכלל לא הבינו מה נתקע לה באוזן בהתחלה. "לא הבנתי בכלל מה אני רואה בווידיאו הזה", כתב אחד הגולשים, "חשבתי לעצמי: 'למה יש לה גלגל עין בתוך האוזן?'".

גולש נוסף חשב שזו מִגְבַּעַת מלוח מונופול והוסיף: "איבדתי כל שביב של פרספקטיבה בסרטון הזה". בינתיים, גולש אחר כתב ללקסי שהיא יצאה בזול. "תאמיני לי, זה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע", כתב. "תגידי תודה שזה לא עכביש".