בחור צעיר מנגויה, יפן, הפך את מגבלתו הפיזית לסימן ההיכר שלו – ונהיה אחד ממעצבי השיער הנחשקים ביותר בעיר. שוגו יושידה – המוכר ברשת גם בכינויו "באצ'י יובּי-סאן" (תרגום: מר אצבעות פּוּלְקֶה) – אובחן בצעירותו עם פכידרמופריוסטוסיס (Pachydermoperiostosis), מחלה גנטית נדירה שגורמת לנפיחות בקצות האצבעות.

בריאיון למגזין "אוריקון", יושידה סיפר שהוא הבחין בתסמיני המחלה לקראת סוף ביה"ס היסודי ובהתחלה שנא את השינויים באצבעות שלו. למרות זאת, לאורך השנים הוא הבין שאפשר לנצל את המגבלה הפיזית שהוא סבל ממנה בעולם עיצוב השיער.

יושידה נכנס לתחום עיצוב השיער עוד כשהיה בתיכון. לדבריו, ההתחלה הייתה קשה מאוד כי הוא לא הצליח להשתמש במספריים, מסלסל או אפילו במייבש שיער. למרות זאת, הוא למד מהר מאוד להתגבר על המגבלה ואפילו טיפח לעצמו מוניטין בתור מעסה ראש מוכשר מאוד.

"גם כשהייתי רק העוזר של בעלי הסלון הראשון שעבדתי בו, קיבלתי מחמאות על העיסויים שהייתי נותן ללקוחות", סיפר יושידה. "עד מהרה, הפכתי לאושייה בתחום כי אנשים יכלו לזהות אותי בקלות. הם היו אומרים 'הנה הבחור עם האצבעות הגדולות' או 'הנה זה שעושה מסאז'ים לראש'. היום, כשאני מעצב שיער עם סלון משלי, יש לי יתרון על אחרים כי הרבה יותר קל לזהות אותי".

@bachiyubisan バチ指ヘッドスパ #バチ指 #バチ指美容師 #コンプレックスを個性へ #バチ指ヘッドスパ #ヘッドスパ #ASMR #名古屋 ♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono - moshimo sound design

יושידה נוהג להעלות סרטונים מסלון השיער שלו לטיקטוק, שם יש לו יותר מ-241 אלף עוקבים. לאורך השנים התוכן שלו עורר גם ביקורת מהגולשים, חלקם חושבים שהוא מנצל את מצבו הרפואי בשביל להתפרסם. למרות זאת, יושידה אומר שלא אכפת לו מהטענות שמפנים נגדו. "אני רואה המון אנשים שמשתמשים בגוף שלהם כדי לקדם את עצמם ברשתות החברתיות", הוא הוסיף. "אז למה לא אני?".