משפיענית רשת מסין הדהימה את העוקבים שלה ברשת, כשחשפה את הסכום האסטרונומי שהשקיעה בניתוחים פלסטיים. זאו צ'ו-נה, בת 14 משנגחאי, סיפרה שעברה לאורך השנה האחרונה מאות פרוצדורות קוסמטיות בעלות של קרוב ל-150 אלף דולר – כולל 6 ניתוחים בעפעפיים, 7 שאיבות שומן וניתוח להצרת הפנים.

זאו, אשר מוכרת ל-305 אלף העוקבים שלה בתור Nana, אומרת שהיא אמנם נערה, אבל היא מומחית בכל הנוגע לכירורגיה פלסטית. לאחרונה, היא התייחסה לחיבה שלה לניתוחים בפוסט וכתבה: "אני יודעת שהפנים שלי השתנו מאוד בשנה האחרונה, אבל זה הולך ונראה טבעי יותר ככל שהזמן חולף".

 

 

אושיית הרשת הצעירה סיפרה שהיא נאלצה לפספס לא מעט ימי לימוד בבית הספר בעקבות הניתוחים. למרות זאת, היא חיה ללא חרטות ומרגישה שזה הדבר הנכון לעשות בשלב הזה בחייה. היא הוסיפה: "כל מה שאני רוצה זה להיות יפה יותר".

זאו מקבלת פידבק חיובי מהמעריצים האדוקים שלה, אבל הפכה בשנה האחרונה גם למטרה עבור טרולים ברשת. אף על פי כן, הנערה מבטיחה שלא לתת לשנאה של אחרים להוריד לה את המוטיבציה.

 

 

 

"אנשים קוראים לי שטופת מוח ואומרים שאני עושה את הניתוחים האלה בשביל לעמוד בסטנדרטים שאחרים הציבו, אבל זה לא נכון", אמרה. "אני עושה את זה בלב שלם כי זה מסב לי אושר וגורם לי להיות הרבה יותר בטוחה בעצמי". ואיפה ההורים שלה בכל הסיפור הזה? נו, איך אומרים.... הדור של היום הוא לא כמו הדור של פעם.