"אני לא יודעת בדיוק מה קרה, אבל אני יכולה להגיד שזה בכלל לא כאב": משתמשת בטיקטוק הדהימה את העוקבים שלה ברשת החברתית, אחרי שחשפה את חוויית סף המוות העוצמית שלה. בסרטון שעלה בחשבון של המשתמשת slimkardi והפך מאז לוויראלי עם מיליוני צפיות, היא מנסה לתאר את אותם רגעים אחרי שטבעה בבריכת שחייה.

“זה קרה בזמן ששיחקתי בבריכה עם שכן וטיפה הגזמנו", סיפרה. "הייתי מאוד מבוהלת ומפוחדת באותו זמן, אבל כשבלעתי מים לא ממש הרגשתי דבר. אני פשוט שקעתי לקרקעית וכמו שרבים לפני העידו, ראיתי אור לבן".

המשתמשת אז מתארת את האור שראתה בתור סדרה של דימויים ותמונות, חלקם מעברה ואחרים מהעתיד שלה. בסופו של דבר, היא התעוררה לצד הבריכה אחרי שמישהו הצליח להחזיר אותה לחיים. לטענתה, היא עברה מאז סדרה של אירועים בחייה אותם היא מגדירה כעל-טבעיים, אבל מאותו מקרה בבריכת השחייה היא לא פוחדת מהמוות.

הסרטון הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-2 מיליון צפיות, 728 אלף לייקים ואלפי תגובות מגולשים סקרנים. "המוות נשמע כמו חוויה שלווה מאוד", כתב אחד הגולשים. "אני עדיין חושש מהלא נודע, אבל אני מניח שאחרי ששמעתי את מה שהיה לך לומר, אז אני יותר פוחד מהזמן הקצר שנשאר לכולנו להיות על פני האדמה".

משתמש אחר הוסיף: "העדות שלך עזרה לי מאוד עם החרדות שלי. מדי יום אני מוצא את עצמי חושב על המוות. אני פוחד ממנו מאוד". זוהי כמובן לא הפעם הראשונה שמישהי מעידה על כך שחוויית המוות שלה הייתה שלווה.

רק לפני שבועיים, סרטונה של קאסי הוגאן הפך לוויראלי בטיקטוק אחרי שתיארה מה ראתה בזמן שלקתה במוות קליני במשך 7 דקות. "זה הרגיש בהתחלה כאילו נשאבתי אל תוך מנהרה", סיפרה הצעירה האמריקאית. "אחר כך מצאתי את עצמי בכוכבים. העיניים שלי היו עצומות, אבל יכולתי לראות את הגלקסיות, את כל החלל, הכל. לא יכולתי לפקוח את העיניים ולא יכולתי לזוז ולמרות זאת, לא נכנסתי לפאניקה".