על בריידזילות כולנו שמענו - אבל מסתבר שגברים יכולים להיות גרועים לא פחות. יודעים מה, לפעמים אפילו הרבה יותר - אם לשפוט לפי המקרה המוזר הבא.

גולש בן 29 שיתף גולשים באתר רדיט בוויכוח גדול שפרץ בינו לבין אשתו, לאחר שהביע חשש שיתבלבל בינה לבין אחותה התאומה ביום החתונה ולכן רוצה שהאחות לא תהיה בטקס החתונה.

הכל החל כאשר החתן הבין שאשתו בחרה לשושבינות שלה - ביניהן אחותה - שמלות לבנות חלקות ללבוש ביום החתונה. תחילה החתן אמר לה שהוא לא אוהב את הרעיון משום שהוא מפחד שאורחים יתבלבלו בינה לבין הכלה, אולם משום שלכלה מתוכננת שמלת קצפת ענקית - היא ידעה שלא זה באמת העניין. 

לאחר שהחתן המשיך ללחוץ והציע לפנות את אחותה מתפקיד השושבינה או לחילופין להחליף את כל השמלות, הוא סיפר שבעצם מה שמפריע לו הוא שהדימיון יגרום לכך שהוא ירגיש שהוא מתחתן עם המון נשים - ובעיקר עם האחות התאומה. "אני פשוט לא מרגיש בנוח עם כל העניין. זה שהשושבינות ילבשו לבן יגרום לי להרגיש שיש לי חתונת מולטי-נשים ושאני מתחתן עם כולן, כולל אחותה", אמר החתן המבוהל. 

הגולשים מיהרו להעמיד את החתן במקום ולהבהיר שהוא עבר לגמרי את הגבול כשביקש שהאחות תתפוס כמה שפחות מקום בחתונה. גם משום שהשמלות שהוא תיאר בכלל לא דומות אחת לשנייה אבל גם ובעיקר כי אין שום סיבה שהוא ירגיש שהוא מתחתן גם עם האחות.

אנחנו חושבים שמישהו כאן פשוט ממתחיל לחטוף רגליים קרות, אבל יש לנו תחושה ששווה לעקוב אחרי הסוף של הסיפור הזה.