גבר נשוי מגרמניה גרם להרבה גבות להתרומם, אחרי שחשף שהוא מתכוון להתחתן עם עוד שתי בנות זוגו ולחיות עם כל נשותיו בבית אחד.

מרקו סנטוס סילבה ואשתו דניאלה, מתחזקים מערכת יחסים פתוחה מאז 2012. לפני שנתיים, מערכת היחסים שלהם התרחבה משמעותית כאשר מרקו הכיר את ג'סיקה ק. (35) וקמילה ז. (36) במסיבה, והרגיש אליהן חיבור מידי. ואיך זה עובד אתם שואלים? לא בקלות.

ג'סיקה וקמילה שתיהן שמחות להיות במערכת יחסיים פתוחה, אך הן לא נמשכות לנשים. ככה שכל אחת מהנשים מצדה מנהלת מערכת יחסים רק עם מרקו ולא עם הנשים האחרות. מרקו מחלק את זמנו בין השלוש וכאילו שכל זה לא מורכב מספיק - יש לו גם שתי בנות (4 ו-7) שהביא לעולם עם דניאלה.

למרות מה שהייתם חושבים, בסביבתם של הארבעה דווקא תומכים במערכת היחסים המורכבת. מרקו הצהיר שהוא רוצה לבצע טקס נישואים סמלי יחד עם שתי החברות שלו והמשפחה המורחבת לגמרי בעניין. "למזלנו, המשפחות שלנו עומדות מאוחדות מאחורינו ומאחורי הבחירות שלנו", אומר מרקו. "גם הבנות שלנו חיות איתנו ומסתדרות עם כל הפרטנריות".

יחד עם זאת, מרקו מודה שחברים של בנותיו והוריהם לא רואים אותם בעין טובה. "החשש היחיד והגדול שלנו הוא שאנשים מפחדים שהבנות שלנו יסבלו מבריונות בבית הספר, אבל אנחנו מחנכים אותן להיות עם ביטחון עצמי ופתיחות מחשבתית".

וכשיש 4 הורים שאחראים לחינוך, כנראה שהמסר עובר.