לא כולנו מרוצים מהגוף שנולדנו איתו, אבל יש כאלה שלוקחים את חוסר שביעות הרצון הזה למקומות קיצוניים למדי: קיארה בת ה-18, המתגוררת ברומא, החלה לשנות את הגוף שלה כבר כשהייתה בת 11. ולא מדובר באיפור קבוע, החלקת שיער או ניתוחים פלסטיים: לקיארה יש כיום 20 פירסינג באזורים שונים בפנים (כולל בשפה התחתונה, שהורחבה ב-4 סנטימטרים), 12 צלקות מכוונות (חיתוך עצמי של העור כדי לייצר צלקות בדוגמאות המדמות קעקוע), שתי חותמות תיוג, שישה שתלים תת עוריים ומגוון קעקועים, בהם קעקועי עיניים. קיארה היא, מה שנקרא, מכורה לבודי-מודיפקיישן.

״הצורך שלי בשינוי הגוף לא נובע מאיזה רצון לתשומת לב או רצון להתבלט בכל מחיר״, היא אומרת, ״כל מה שאני עושה אני עושה עבור עצמי. לא התחלתי מתוך מחשבה שאעשה את כל זה, הייתי הרבה יותר צנועה בהתחלה, אבל עם הזמן התחלתי לאהוב יותר דברים. זה מרגיש לי מאוד טבעי ואין לי שום חרטות. אם לא הייתי מרגישה שלמה עם עצמי, לא הייתי ממשיכה לעשות את זה״.

View this post on Instagram

A post shared by ॐ ॐ (@aydinmod) on

באופן לא מפתיע, הרבה מהשינויים והפירסינג שיש לקיארה בגופה בוצעו על ידה או על ידי החבר שלה, מישל. השניים נפגשו כאשר קיארה הגיע לסטודיו של מישל, אשר מתמחה בשינויי גוף, והפכו לזוג בשנה שעברה. הוא זה שעשה לה את קעקועי העיניים - כשהייתה זו הפעם הראשונה בה ביצע את הפרוצדורה אי פעם. ״למרבה המזל הכל הלך חלק״, היא צוחקת.

״לעשות את זה למישהו אחר זה אינטימי״, אומר מישל, ״הם מקנים לך גישה לגוף שלהם אז אתה חייב לנהוג באופן מכבד". מישל נפתח לחלוטין ואמר כי "השינוי שאני הכי אוהב אצלה הוא פרויקט אינטימי שאנחנו עובדים עליו לא מעט זמן – מתחנו את השפתיים הקטנות של איבר המין שלה והכנסנו שתלים לשפתיים הגדולות. בסופו של דבר, אחר הרבה עליות ומורדות, היא מרוצה מזה״. ״יש לי צליעה קלה, אבל שיהיה״, היא מוסיפה.

View this post on Instagram

A post shared by ॐ ॐ (@aydinmod) on

View this post on Instagram

A post shared by ॐ ॐ (@aydinmod) on

אמה של קיארה, סמנת׳ה, מספרת כי היא מנסה לתמוך בבתה ובמראה הקיצוני שלה, למרות שהיא עדיין דואגת איך אחרים יתפסו אותה. ״זו תשוקה שיכולה להיות לכל אחד, וזה לא אומר שזה משנה אותך כאדם״, היא אומרת, ״אבל הדאגה שלי היא שהחברה שופטת אנשים לפי מראה חיצוני״.

קיארה עצמה, אגב, מסכימה - ״הרבה פעמים כשאני מבחינה שאנשים בוהים בי, אני חושבת לעצמי ׳מה קורה? אני מלוכלכת או משהו? יש לי משהו על הפנים?׳, ואז אני נזכרת ואומרת ׳אה כן, נכון׳. אני מרגישה שבוהים בי בכל מקום, לפעמים אני בכלל לא שמה לב לזה אבל אנשים מסביבי כן. זה בלתי נמנע, בכל מקום יהיה מישהו שיצביע עלי או מישהו שידבר עלי. אחד הדברים הכי גרועים זה שמצלמים אותי בסתר. תבקשו ממני! אני לא אסרב, פשוט תבקשו״.

View this post on Instagram

A post shared by ॐ ॐ (@aydinmod) on

בעתיד, אגב, היא מתכננת שתלים נוספים בקרקפת שלה, כמו למשל קרניים מטיטניום, ושתלי סיליקון במצח. ״כשאני מסתכלת במראה אני רואה את עצמי ואת כל מה שרציתי להיות״, היא אומרת, ״אני מאושרת עם מי שאני כיום וזה מה שחשוב״.