זוג הורים צעירים זעזעו את תושבי ארגנטינה לאחר שנטשו את בתם הפעוטה על חוף הים, שעה שהם קיימו יחסי מין במי האוקיינוס האטלנטי.

התקרית התחוללה ביום שני האחרון בעיר סנטה קלרה דל מר, השוכנות כ-400 ק"מ דרומית מבואנוס איירס – בירת המדינה. עדי הראייה שנכחו במקום סיפרו כי הם הזעיקו את המשטרה לחוף לאחר שראו את בני הזוג עושים סקס מול חוף הרחצה.

כשקצינים עצרו אותם במקום, הם גילו שהשניים קברו את בתם בת השנתיים עד הכתפיים בחול – כשבחום הטמפרטורות הגיעו ל-35 מעלות. מאוחר יותר, הם טענו כי קברו את הילדה בכדי שיוכלו לקיים יחסי מין ללא הפרעה.

הילדה שוחררה מן החול כשפניה שרופות מקרני השמש. מאוחר יותר, היא הועברה לרשותם של רשויות הרווחה המקומיים. שוטרים ערכו חיפוש בתיקים האישיים של בני הזוג, שם הם מצאו סמים מסוג קנביס, אקסטזי ויותר מ-200 טבליות ריבוטריל (סם הרגעה ממשפחת הבנזודיאזפינים).

קצין משטרה שנכח במקום התייחס לפרשה בהודעה לתקשורת ואמר: "האב הוא תושב האזור והאם הגיעה במקור מפרגוואי. השניים נטשו ילדה בת שנתיים על חוף הים, כשבחוץ חום בלתי נסבל. אני לא יכול לתאר לעצמי כיצד המסכנה הזו הרגישה באותם רגעים". מעצרם של בני הזוג הוארך עד לשימוע הראשון שלהם, שצפוי להיערך בימים הקרובים.