"רוצים לדעת איך אני הזזתי את הספינה?": אורי גלר חשף הבוקר את ההוכחות שלו לכך שהצליח להזיז את אוניית ה-Ever Green שחסמה את תעלת סואץ. בריאיון לתוכנית של פאולה וליאון רוזנברג, אמן החושים הישראלי טען שרק הבוקר הוא קיבל בפקס צילומי לוויין מתחנת החלל הבינלאומית שמאשרים כי הוא הצליח להזיז את אוניית המשא בכוח המחשבה שלו.

גלר קורא מהדף: "צילומי לווין מראים את הרגע המדויק שבו ה-Ever Green זזה לרגע והשתחררה באמצעות כוחות המחשבה של אורי גלר וחברים". גלר אז מציג את התמונות למצלמה ומצביע על חלקה הקדמי של האונייה שהתעקם באופן פלאי.

View this post on Instagram

A post shared by Uri Geller (@theurigeller)

התמונות שגלר הציג מגיעות כיממה אחרי שזה התראיין לתוכנית "שלוש" עם עופר חדד וחשף כיצד הזיז את ספינת ה-Ever Green בעזרת כוחות המחשבה. "נתתי הוראה להתרכז ב-11:11 בבוקר, 11:11 בערב, ולנסות להזיז את הסירה", הסביר. "תרצה להאמין או שלא – הספינה זזה ב-23:14".

אחרי שהוכיח, לכאורה, שהוא זה שהזיז את ספינת המשא מתעלת סואץ, גלר חשף גם את הקשר המופלא שלו לאחת ממשימות המחקר של סוכנות החלל האמריקאית (NASA). בהמשך הריאיון עם פאולה וליאון, הוא סיפר ש-NASA ביקשו ממנו לתת להם כפית, אותה הם הניחו בסופו של דבר על אדמת כוכב הלכת מאדים בעזרת הגשושית "פרסבירנס".

View this post on Instagram

A post shared by Uri Geller (@theurigeller)

"המשימה הייתה לראות אם אני יכול לעקם את הכפית", אמר גלר והציג תמונה של הכפית שצולמה לדבריו על ידי הגשושית במאדים. "זו תמונה של הכפית שלי על מאדים. אני התרכזתי ותראו מה קרה. הכפית התעקמה". גלר אז חשף תמונה של הכפית העקומה.

הטענה של גלר לפיה הוא זה שהזיז את ה-Ever Green עם כוח המחשבה עוררה ביממה האחרונה גל של ביקורת מצד הגולשים, רבים מהם פקפקו בדבריו. בתגובה לביקורת, אמן החושים שלף בסוף הריאיון לתוכנית הבוקר פסלון מסכו"ם של אדם שמניף אצבע משלושת. הוא סיכם: "כל הסקפטיים ואלו שלא מאמינים לכוחות שלי, עשיתי להם אוסקר. וזה האוסקר".