יש אנשים שפשוט רוצים לצפות בעולם נשרף, אמרה דמותו של אלפרד בסרט "באטמן", והנה הסרט הופך למציאות: גייל מיטוולי ממרילנד נעצרה לאחר שנטען שהציתה את ביתה כאשר אדם אחד או יותר לכודים בתוכו ולאחר מכן הוציאה כיסא והתיישבה כדי לצפות איך הכל עולה באש.

בצילומי האבטחה של בית השכנים, ניתן לראות את מיטוולי מתיישבת מול הבית הדולק עם ספר מונח על רגליה. גייל נעצרה בחשד לניסיון רצח לאחר שאדם נלכד בתוך השריפה. לפי כוחות הכיבוי, היא הציתה מספר מוקדים לפני שיצאה להסתכל על ה"יצירה" שלה.

אדם שצילם אותה מבחוץ נשמע אומר בסרטון: "היא הרגע הדליקה פח, אלוהים ישמור אני לא מאמין שזה קורה  עכשיו. היא הציתה את כל הבית. אלוהים אני לא מאמין למה שאני רואה, היא הציתה את הבית והיא פשוט יושבת לה בכיף וצופה בבית נשרף".

לאחר מכן התגלה כי אישה בשם ברנדה הולברוק צעקה מהמרתף ותוך כמה רגעים עדי ראייה הגיעו וחילצו אותה מהחלון. במזל היא לא נפגעה מהשריפה אך גייל ניצלה את הרגעים האלה כדי לברוח מהזירה. כעבור זמן קצר היא נעצרה ע"י המשטרה במרחק מספר רחובות משם.

View this post on Instagram

A post shared by Baller Alert (@balleralert)

לפי הרשויות, גייל התגוררה באותו בית יחד עם ברנדה ועוד שני אנשים שלא היו באותו זמן בבית. עדיין לא ברור מה הנסיבות שהביאו את גייל לשרוף את הבית.

בינתיים גייל מיטוולי הואשמה בניסון רצח מדרגה ראשונה ושנייה, הצתה, תקיפה, שריפה בזדון ונזק לרכוש. גייל עדיין במעצר ומחכה להעמדתה לדין.