"לכל אלה שלא מאמינים שאני נוסע בזמן משנת 2714, אני מציע לכם לזכור את שלושת התאריכים הבאים בספטמבר": משתמש בטיקטוק שמזדהה בתור נוסע בזמן תפס את תשומת הלב של הגולשים ברשת החברתית, אחרי שחשף כמה נבואות מצמררות לגבי החודש הקרוב.

בסרטון שעלה לחשבון של Aery Yormany, הוא מתאר שלושה אירועים מונומנטליים שעתידים לקרות בשבועות הקרובים – ואחד ממש לפני ערב יום כיפור. אז קדימה, לפתוח יומנים.

"ב-11.9 חייזרים עומדים לקחת 4,000 אנשים וילדים לכוכב Proxima B, כחלק מפלישה של מין עוין", ציין המשתמש. "ב-14.9 (יום שלישי לפני ערב יום כיפור) ההוריקן הגדול בהיסטוריה עומד לפגוע בחופה המזרחי של ארה"ב, בעיקר באזור מדינת דרום קרולינה, במה שתהיה הסופה הראשונה בעוצמה 6. ב-26.9 (יום לפני ערב סוכות ב'), שימפנזה יתחיל לדבר כתוצאה ממוטציה במיתרי הקול שלו – ויהיה לו כמה דברים מסתוריים לומר".

@aesthetictimewarper

They are coming… ##fyp ##fypage ##timetraveler ##timewarper ##timetravel

♬ Scary - Background Sounds

זו כמובן לא הפעם הראשונה שהמשתמש פרסם אזהרות ונבואות בחשבון שלו. בחודש יולי האחרון הוא טען שמדענים בנאס"א ימצאו כוכב לכת דומה לכדור הארץ, מה שלא קרה אלא אם בכירים בסוכנות החלל שומרים את המידע הזה לעצמם. כמו כן, הוא טען שכלי תעופה חייזרי ינחת על הפלנטה שלנו ב-11 באוגוסט, מה שיוביל למלחמה אינטרגלקטית – מה שגם לא קרה. אף על פי כן, הסרטון שלו הפך מאז לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-1.2 מיליון צפיות.

הפוסט בנוגע לחודש ספטמבר גרף למעלה מ-40 אלף לייקים וקרוב ל-2,500 תגובות – הרבה מהן, תאמינו או לא, מגולשים סקפטיים מאוד. "אני עדיין מחכה שהנבואות שלך מאוגוסט יתגשמו", כתב אחד הגולשים. "כתבתי את כל הנבואות שלך ובינתיים, אף אחת מהן לא התגשמה. מה יהיה?".

גולש אחר בינתיים הגיב שהוא לא רק מתבלבל בנבואות שלו, אלא גם בפרטים אחרים. "פעם שעברה אמרת שהגעת משנת 2858", ציין. "עכשיו אתה אומר 2714, אולי תחליט?". כמוהו, גולש אחר התקשה להאמין שהוא בכלל זוכר את אותם תאריכים וכתב: "כן, ברור, הרי כולנו זוכרים תאריכים מלפני 700 שנה".