וויליאם בארנס

כאשר וויליאם בארנס היה בן ארבע, הוא צייר ספינה עם ארבע ערימות עשן. הוא הראה את הציור להוריו ואמר להם: "זו הספינה שלי, אבל היא מתה". עד מהרה החל להתעקש שמשפחתו תקרא לו "טומי" במקום וויליאם, והוא לא הפסיק לדבר על שני אחים ובני משפחה אחרים. שום דבר ממה שהוא אמר לא היה הגיוני מבחינת הוריו, והמצב הלך והחריף כשוויליאם החל לחוות סיוטים בלתי פוסקים על ספינה ענקית, הקפאת מים ולוחות פלדה שנפלו מעליו.

הסיוטים נמשכו, וזה היה רק בגיל 25 כשוויליאם ביקש עזרה. הוא עבר היפנוזה, ובמהלך הטיפול הוא שמע את עצמו מתווכח על "עיצוב הספינה". מיד כשהתעורר מהטראנס המהפנט, אמר ליועץ: "שמי הוא טומי אנדרוז". עד מהרה החלו החלקים המקוטעים של הסיוטים של וויליאם ליצור תמונה שלמה. הוא השתכנע יותר ויותר שהוא גלגולו של מעצב הטיטאניק תומאס אנדרוז.

וויליאם בארנס נולד בתאריך הטביעה של הטיטאניק, ובמהלך פגישות היפנוט נוספות מאוחר יותר בחייו, הוא דיבר במבטא אירי כבד תוך שהוא מפרט על טביעת הספינה וכיצד מת על הסיפון. לוויליאם יש כעת אתר שבו הוא מפרט את חוויותיו ומציג הוכחה לטענתו על גלגול נשמות.

 

דאלאונג

ילד תאילנדי בן שלוש בשם דאלאונג הפך למוקד של מחקרים ומאמרים רבים לאחר שטען כי היו לו שני גלגולי חיים בעבר, אחד בו היה צבי שנהרג על ידי צייד ולאחר מכן עוד אחד כקוברה כשהתגלגל מחדש לאחר מותו. בזמן שהוא היה נחש, דאלאונג מצא את עצמו בקרב בין חיים ומוות עם שני כלבים. בעל הכלבים התערב והרג את הנחש - הלא הוא הילד בעצמו - אך לא לפני שהזוחל המחליק נשך אותו בכתפו. בעל הכלב, מר הייו, לקח את הנחש המת הביתה, בישל ואכל אותו, וחלק חלק מהבשר עם חבר. החבר ההוא יהפוך לאביו של דלאוונג.

שלוש שנים לאחר לידתו של דלאוונג זיהה הילד הצעיר את מר הייו במסיבה שהתקיימה ליד ביתו שלו. הוא כעס וניסה למצוא נשק לתקוף את האיש. אמו של דלאוונג הייתה המומה מכעסו של ילדה ואילצה אותו לספר לה מה קורה. הוא סיפר לה את סיפור הנחש, וכאשר התעמתה עם מר הייו, אישר כי אכן הרג נחש כמה שנים קודם לכן וכי יש לו סימן מהמקום בו הנחש נשך אותו בכתפו. לפני האירוע, דאלאונג ומשפחתו מעולם לא פגשו את מר הייו.

אנדרו לוקאס

בשנת 2014, הוריו של אנדרו לוקאס, בן הארבע, החלו לחשוד שיש דיבוק בילדם האהוב. זה קרה לאחר שאנדרו התחיל לבכות כמעט ללא הפסקה ולשאול מדוע הוריו נתנו לו למות בשרפה. כשאמו, מישל, שאלה אותו על איזו אש הוא מדבר, אנדרו החל לספר לה פרטים על חייו בעבר בתור נחת אמריקאי.

בסופו של דבר, מישל השתמשה בפרטים אלה כדי לחשוף את סיפורו של סמל הנחתים האמריקאי ואל לואיס, שמת בפיגוע בלבנון בשנת 1983. מכיוון שהפרטים על מה שקרה ללואיס והסיפור שאנדרו סיפר לה היו כל כך דומים, מישל החליטה לחשוף את הסיפור בתוכנית הריאליטי Ghost Inside My Child. במהלך התוכנית, לאנדרו ניתנו כמה תצלומים של אנשי צבא, והוא התקרב מיד לתמונה של לואיס.לאחר מכן, מישל לקחה את בנה לאתר הקבר של לואיס בגאורגיה, שם הניח אנדרו פרחים. הוא גם רץ לקבר אחר והצביע על השם עליו, ואמר: "זה חבר שלי." התברר כי הקבר שייך גם הוא לאחד הנחתים שנהרגו.

הילד הדרוזי שזכר את ביתו

הסיפור הבא עורר סערה בשנת 2014, כאשר דווח כי ילד סורי בן שלוש הצביע היכן נקברה גופתו בעבר לאחר שנרצח בגלגול הקודם. הוא גם ציין את נשק הרצח. לילד, המשתייך לעדה הדרוזית, יש כתם לידה אדום ארוך על מצחו, שלפי אמונות הדרוזים, קשור לאופן שבו אדם מת בחיים קודמים. הילד הדרוזי אמר להוריו כי הוא נהרג על ידי גרזן בראשו בחייו הקודמים, ומכאן כתם הלידה. זקני הכפר בו שהה הילד לקחו אותו לבית בו התגורר במהלך חייו הקודמים, לאחר שפירט היכן גר.

בסופו של דבר, כשהוא עומד מול המבנה, הילד זכר את הבית, את הכפר ואת שמו הישן. האיש שהבית היה בבעלותו, נעלם ארבע שנים קודם לכן, על פי המקומיים. כאשר הזקנים שאלו את הילד על מהלך העניינים הזה, הוא סיפר להם את שמו המלא של האדם שהרג אותו כשהיה האיש שגר בבית. לאחר מכן הוא הוביל את הזקנים למקום שבו נקברה הגופה, שם חשפו שלד עם מכת ראש התואמת לסימן הלידה של הילד, כמו גם לגרזן. כאשר התעמת עם הזקנים והמקומיים, הודה הרוצח בפני הפשע זמן קצר לאחר מכן.