בית המשפט קבע ביום שני האחרון, כי מייקל קלוז (24), הנאשם שירה למוות בצעירה בת 21, לא ישוחרר בערבות ויישאר במעצר עד תחילת משפטו על הפשע המחריד שביצע.

קלוז מואשם בכך שב-10 ביוני ירה 24 פעמים לכיוונם של איזבלה תאלאס (21) ובן זוגה דריאן סיימון (27), לאחר ויכוח שהסלים במהרה. בעדות שהושמעה השבוע בבית המשפט נאמר כי הזוג הצעיר לקח את הכלב שלהם לטיול, כאשר באיזשהו שלב הוא עשה את צרכיו מתחת לסלע בגינה מחוץ לדירתו של קלוז. בתגובה לכך, קלוז צעק להם: "אתם מתכוונים לאמן את הכלב המז*** שלכם או  שרק תמשיכו לצעוק עליו?", ואז שלף אקדח וירה מדירתו בשניים. 

תאלאס נהרגה כתוצאה מהירי ובן זוגה נפצע באופן קשה. קלוז ברח מזירת האירוע מיד אחרי שירה בהם, אך נעצר עוד באותו יום על ידי המשטרה. זוגתו, צ'לסי תומפסון העידה בפני חוקרים כי אחרי הרצח קלוז התקשר אליה בבכי ואמר לה שירה בשני הצעירים. חוקר הרצח במשטרת דנוור, ג'וזף טרוחיו, אמר כי גם כאשר החשד הובא למעצר הוא בכה והביע צער על מה שעשה.

עוד אמרה תומפסון לחוקרים כי לאחרונה התגלה כי קלוז אובחן כסובל מפיצול אישיות ושבעקבות זאת הוא נאבק בהתמכרות לשימוש בסמים.

קלו, כאמור, נמנע מלקבל אישור לשחרור בערבות ונאשם ברצח מדרגה ראשונה וב-12 אישומים נוספים. כעת הוא מחכה לתאריך תחילת משפטו בעניין.