הרבה מאיתנו מעריצים גדולים של גיבורי על ואנחנו בטוחים שגם אתם פנטזתם מדי פעם להיות בעלי כוחות - לעוף, לקרוא מחשבות, להיות חזקים בצורה בלתי רגילה. אבל מה אם היינו אומרים לכם שיש אנשים שבאמת ניחנו בכוחות מיוחדים? כן, יש כאלה והנה הסיפורים המטורפים שלהם:

הילד העיוור שרואה מהלשון

בן אנדרווד האמריקאי סבל מסרטן ברשתית עיניו ובגיל שלוש התעוור לחלוטין. אמו, אקווה, הייתה הרוסה מהידיעה שבנה לא יוכל לראות יותר מגיל צעיר, עד שהיא גילתה שיש לו "כוח" מיוחד - הוא מסוגל לראות בלי עיניו. איך? ובכן, בן מגלה את מיקומו על ידי לחיצה על הלשון שלו ויצירת קולות טיקטוק, המאפשרים לו להבין מה האובייקטים שמוקמים לפניו וכך ללכת בלי מקל הליכה ואפילו לעסוק בספורט.

למצב הייחודי הזה קוראים echolocation - מדובר ביכולת של סובייקט להבין מיקום וגודל אובייקטים על ידי ההד שחוזר מהקולות שהסובייקט מוציא. והנה בן מסביר במלים שלו על כוח העל שניחן בו:

האיש שאינו יכול לשכוח

ככל שאנו מתבגרים אנו נוטים להפסיד הרבה כתוצאה מאובדן זיכרון, אך אורליין היימן, צעיר בריטי שסבל ממצב נדיר בשם היפרתימזיה, איבד את יכולתו לשכוח בגיל 11. כעת מבוגר, היימן יכול לתאר כל רגע ורגע בחייו בצורה מדהימה, החל ממה שהוא אכל, הטמפרטורה של אותו היום והמוזיקה שהושמעה ברדיו. אף פרט בזכרונו לא נשכח עם הזמן, ולמרות שזה נשמע כמו יכולת על אנושית מדהימה - מדובר בעול לא קטן.

הילד המגנטי

בגיל שש, איוון סטואילקוביץ' התפרסם בזכות היותו ילד מגנטי - הוא היה מופיע בטלוויזיה ומראה כיצד חפצי מתכת נמשכים לגופו החשוף כמו אל מגנט עצום. הוריו טוענים כי כוחו של איוון מאפשר לו לשאת כמעט 50 קילו מתכת על גופו המגנטי וכי לגלים המגנטיים על גופו יש סגולות ריפוי.

הילדה ששיחקה באש

אמה טבלייט היא ילדה בת שלוש מהפיליפינים שקיבלה את הכינוי "מתנע האש". מדובר באחד המקרים המוזרים, היות ורבים טוענים שהוא נכון - אך אין באמת הוכחות. ומה טוענים בסביבתה בדיוק? שאמה הקטנה יכולה להצית דברים בכוח המחשבה שלה בלבד.

לטענת מקורביה, אמה חיה חיי ילדות רגילים עד שאנשים התחילו לקשר בינה לבין התפרצויות אש בכל מקום אליו הלכה. כשהמשטרה סגרה פעם את בית משפחתה כדי לחקור את התפרצויות האש הרנדומליות, אמה אמרה להם שמשהו יישרף שוב בבית במיקום ספציפי - ואכן כך קרה.

הילדה שרואה את העולם דרך העין השלישית

המקרה הבא הוא באמת אחד המסקרנים שראינו ויגרום לכל אחד להאמין בעל טבעי. הכירו את מאיה גמאטה, ילדה הודית שיכולה לראות את כל העולם גם כשעיניה מכוסות לחלוטין בזכות העין השלישית שלה. 

כבר כילדה קטנה היא הופיעה באינספור כנסים ואירועים כדי להוכיח לאנשים שכל אחד יכול להתחבר לעין השלישית ולראות דרכה את העולם, כלומר לסמוך על הגוף השמימי ולא הפיזי. רבים בחנו אותה וביקשו ממנה לקרוא פתקים בעיניים מכוסות, לשחזר ציורים של אנשים מהקהל ולחזור על מחוות גוף - בכולם היא הצליחה בקלות. מומחים ברחבי העולם נותרו המומים מהיכולת שלה ואם אתם גם רוצים להרגיש המומים כמוהם, פשוט תצפו בטעימה מהכוח שלה בסרטון המצורף.