מיהי הנערה הפראית שמטילה אימה על ילדי קרסנודאר? תושבי העיר בדרום רוסיה מדווחים בחודשים האחרונים על נערה "מוזנחת ומפחידה", שמסתובבת בגני משחקים כשהיא הולכת על ארבע ונוהמת על העוברים ושבים.

מוכרת בכלי התקשורת המקומיים בתור "ילדת מוגלי", היא נראתה לראשונה בעיר באמצע חודש ספטמבר. באותם ימים, אחד התושבים אפילו הצליח לצלם אותה נעה באחת השכונות בעודה הולכת על 4 כמו קוף אדם.

אלנה אלטונובה, כתבת סוכנות הידיעות "קרסנודאר בלוקנוט", סיפרה שמקומיים ניסו לתקשר עם הנערה אך ללא הצלחה. לטענתם, הנערה לא מסוגלת לדבר בכלל ובמקום זה, נובחת ונוהמת על אנשים בצורה מאיימת.

 

ילדת מוגלי (צילום: VK: plohie_novosti_mc)
"ילדת מוגלי" רובצת בגן המשחקים | צילום: VK: plohie_novosti_mc

תושבי קרסנודאר מספרים כעת כי הנערה נראתה לאחרונה שוב בגן משחקים בעיר, כשהיא מאיימת על ילדים שהשתמשו במתקנים. עובר אורח ששהה באזור תיעד את הרגע הביזארי שהנערה רבצה על קרקע בסמוך לנדנדות. לטענתו, בכל פעם שילדים רצו לעלות על המתקן, היא גירשה אותם משם.

ילדים מספרים שהנערה המסתורית מגיעה לאזור לקראת שעות הצהריים ואז נעלמת בין הסמטאות הצרות של השכונה. לפני כמה שבועות, מספר תושבים התלוננו בפני שירותי הרווחה ודרשו מנציגים לבוא לאסוף את הנערה לצורך אבחון. מאוחר יותר, נמסר משירותי הרווחה כי מדובר באירוע לטיפולה של המשטרה. שוטרים אמנם הוזעקו למקום זמן קצר לאחר מכן, אבל לא הצליחו לאתר את הנערה. נכון לעכשיו, "ילדת מוגלי" ממשיכה להסתובב חופשי בעיר.