"ליקוי החמה שיתחולל הערב עומד להשפיע על הליבידו של כולנו – וזה אומר שהולך להיות המון סקס היום": האסטרולוגית האוסטרלית רוז סמית' התייחסה לאחרונה לליקוי החמה שצפוי להתחולל בשעות הקרובות בהמיספרה הצפונית של כדור הארץ ופירטה כיצד הוא ישפיע על כל תושבי כדור הארץ.

בשיחה עם כתבים אוסטרליים, סמית' טענה שההשפעה של ליקוי החמה תהיה הפוכה כמעט לחלוטין מזו של "ירח הדם" מלפני שבועיים. היא מסבירה: "בזמן שליקויי הירח גורמים לנו לחוויות מפונמות, ליקויי חמה גורמים לחוויות מוחצנות. הן גורמים לנו להתרכז בחוויה הממשית ולפעול. אם לפני שבועיים הפנמנו המון רגשות בזמן 'ירח הדם', הערב יהיה הזמן שבו נרכז הכל החוצה".

סמית' טוענת שהחוויות הללו לא בהכרח יהיו נעימות לאנשים ומזהירה שייתכן שגם הלילה יהיו הרבה פרידות מעצם העובדה שאנשים יהיו הרבה יותר אקטיביים ואמוציונאליים. מצד שני, היא צופה שיהיה גם המון סקס.

View this post on Instagram

A post shared by Reiki & Crystals ( Andrea ) (@reiki_and_crystals)

"הולך להיות הרבה סקס והוא יהיה מאוד אמוציונאלי", מוסיפה סמית'. "אנשים הולכים לדבר על המון דברים שמפריעים להם ומשפיעים עליהם, והמון בעיות עשויות להיפטר בתוך מערכות יחסים – מה שגם עשוי להוביל לסקס. אם אתם שואלים אותי, הולך להיות בייבי בום רציני 9 חודשים מעכשיו".

סמית' מוסיפה שהשפעות ליקוי החמה יורגשו מאוד בקרב בני מזלות האוויר בגלל שכוכב הלכת חמה עדיין נמצא בנסיגה בתקופה הקרובה. "הליקוי ישפיע בעיקר על בני מזל תאומים, כמו גם על בני מזל דלי ומאזניים", ציינה האסטרולוגית. "אם אתם נמצאים במערכות יחסים עם בני מזל תאומים, חשוב לדעת שזו תקופה מאוד רגישה עבורם וצפויים המון קצרים בתקשורת. אז תהיו סבלניים".

את ליקוי החמה, שזכה לכינוי "טבעת האש" בגלל היותו ליקוי חמה טבעתי, לא נוכל לראות בשמיים של מדינת ישראל. למרות זאת, תוכלו לראות את הליקוי בשידור ישיר ביוטיוב בקישור הזה.