"אני לא גאה בעצמי ששכבתי עם הבן החורג שלי, אבל מה יכולתי לעשות? הוא היה לוהט!": דוגמנית בריטית שברה את שיאי הטראש בממלכה כשחשפה את הנסיבות בהן היא בילתה בין הסדינים עם בנו החורג של בן זוגה לשעבר.

אלו מכם שעוקבים אחרי הצהובונים של הממלכה הבריטית, אולי שמעו על ג'וסי קאנינגהאם. מדובר בדוגמנית גלאמור שנויה במחלוקת שהתפרסמה במדינה אחרי שהצליחה לממן ניתוח להגדלת חזה על חשבון שירותי הבריאות הציבוריים. כעת, היא הצליחה לזעזע את אזרחי בריטניה בשנית, אחרי שחשפה את הרומן הביזארי שלה עם הבן החורג שלה.

זמן קצר אחרי לידת בתה ה-5, דסטיני, ג'וסי התייחסה להשתלשלות האירועים בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה."בדייט הראשון שלנו, הוא (האב) דיבר על זה שיש לו בן חורג", סיפרה הדוגמנית בת ה-30. "אני זוכרת שמאוד זקפתי את זה לזכותו שהוא מגדל ילד של אדם אחר ושהוא קורא לו אבא. התרגשתי מאוד להכיר אותו".

ג'וסי הוסיפה כי באחת השיחות היא הבינה שהבחור מאמן כושר אישי. בשלב הזה, היא כבר התחילה לעקוב אחריו ברשתות החברתיות. "הוא היה יפהפה, עם שרירים בולטים בכל המקומות הנכונים", היא מספרת. "התחלנו לעקוב אחד אחרי השנייה ברשתות החברתיות ואחרי שהכרנו באופן אישי, נהגתי לצחוק על כך שאני אמו החורגת".

הדוגמנית הבריטית טוענת שמערכת היחסים שלה עם אבי בתה עלו על שרטון ימים ספורים לפני הלידה. אחרי הפרידה, היא לא הצליחה להוציא את הבן החורג מראשה. ג'וסי מוסיפה: "זה הרגיש מעט מוזר, כי במובן מסוים הוא היה האח למחצה של הבת שלי. למרות זאת, לא היה קשר דם אז לא באמת הייתה לי בעיה עם זה".

קאנינגהאם והבן החורג התחילו לדבר ברשתות החברתיות עד שיום אחד, היא הזמינה אותו אליה. לטענתה, זה קרה אחרי ימים ארוכים בהם היא לא קיימה יחסי מין וימים ספורים אחרי הלידה. "מצאתי את עצמי יחד איתו במיטה", היא מספרת. "קרענו את הבגדים אחד מהשנייה. לא הרגע הכי זוהר שלי, אני יודעת. מאז, אני נוהגת לצחוק על זה ולומר: 'דם סמיך יותר ממים, אבל זרע סמיך יותר מדם!'" – ובנימה הגועלית הזו, נלך לעשות מקלחת עם ג'ל לחיטוי ידיים.