"בהתחשב בעובדה שהמזל שלה הוא אריה ושל הארי הוא בתולה, היה זה ברור מלכתחילה שהכניסה שלה למשפחת המלוכה לא תהיה חלקה": האסטרולוגית סאלי ברומפטון מתייחסת לשערורייה החדשה בארמון בקינגהאם וטוענת כי אלו המעורים במפות הכוכבים של הנסיך הארי ומייגן מרקל לא אמורים להיות מופתעים מהשתלשלות האירועים האחרונה.

בטור שכתבה לאחרונה על ההודעה של בני הזוג כי בכוונתם להפסיק למלא תפקיד רשמי בבית המלוכה, ברומפטון טוענת כי המהלך שלהם היה ברור מבחינה אסטרולוגית. כלומר, לפחות מבחינת מייגן. "בן מזל אריה טיפוסי מצפה שכל אחד וכל דבר יסתובב סביבו", היא כתבה. "הם צמאים לתשומת לב, תהילה, הוקרה ומחמאות. הם מאוהבים באור הזרקורים ובדרמה אבל אפילו זה לא מספיק עבורם – הם צריכים להיות בצמרת העץ שהם נמצאים בו".

View this post on Instagram

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle_official) on

האסטרולוגית מוסיפה: "מהבחינה הזאת זה היה רק עניין של זמן לפני שהשחקנית האמריקאית תשבור את החוקים שהוטלו עליה במסגרת תפקידה כדוכסית סאסקס – ובדומה לנסיכה מרגרט, אחותה הקטנה של המלכה אליזבת' השנייה (ובת מזל אריה בעצמה), היא הרגישה שבית המלוכה מנמיך אותה".

למרות נחרצות דבריה של ברומפטון, האסטרולוגית מסייגת את דבריה בטענה כי בני מזל אריה עדיין מייחסים חשיבות אדירה לאהבה – וכאן נכנסים הנסיך הארי ובנה, ארצ'י. לטענתה, היה חשוב מאוד למייגן לוודא שהיא ובן זוגה "משדרים על אותו הגל", על מנת שהם יוכלו להבטיח את עתידם משותף.

"בהתחשב במבנה של מפות הכוכבים, ספציפית המיקום של צדק, פלוטו והירח בזמן הלידה של מייגן, זה לא היה אתגר גדול לשכנע אותו", הוסיפה ברומפטון. "כעת, צדק, שבתאי ופלוטו התיישרו בשנית לצד השמש, משמע שהכוכבים התמקמו באופן מושלם עבור מייגן להתחיל את החיים החדשים שלה – על פי התנאים האידיאליים עבורה".