"אני ראיתי דברים מפחידים לאורך הקריירה שלי כמגרש שדים": כומר נוצרי אדוק חשף לאחרונה כי הדימויים המבעיתים מסרט האימה "מגרש השדים" מדויקים באופן מצמרר – ובמציאות, הטקס עלול להיות אפילו מזעזע יותר.

האב ביל בין סיפר בשיחה עם כלי התקשורת בבריטניה כי לאורך 7 שנות פעילותו כמגרש שדים, הוא ראה כמה מתופעות הלוואי העל-טבעיות של הטקס המסתורי. "ראיתי אנשים מרחפים ואנשים שצבע העיניים שלהם השתנה בפתאומיות", אמר. "ראיתי אנשים שעיניהם הפכו לבנות ושחורות, ופעם אחת גם מישהו שעיניו הפכו אדומות בוהקות".

 

 

האב טוען שהוא נקרא לגרש ישויות שטניות מאנשים שונים ברחבי ארה"ב – חלקם אפילו לא היו נוצרים. "הייתי פעם אצל בחור מסן פרנסיסקו שמשפחתו בכלל לא הייתה הולכת לכנסייה", אמר. "הם לא האמינו שדבר כזה יכול לקרות להם – אבל זה יכול לקרות לכל אחד".

האב ביל הוסיף כי תהליך גירוש השדים כולל גם כמה תופעות לוואי מגעילות במיוחד כגון הפרשות גופניות. הכומר מספר שכשלוכדים ישות שטנית ומכריחים אותה לצאת החוצה, היא תצא לרוב דרך אחד הנקבים בגוף. "הייתה אישה פעם שלא הפסיקה להקיא לאורך הטקס", אמר. "היא הקיאה על הקירות, על הרצפה, על הכל. בסוף כל החדר היה פשוט מלא בקיא".

 

 

האב, לשעבר מרים משקולות, טוען כי אנשים אחוזי דיבוק מציגים לפעמים גם כוחות על-אנושיים – ומנסים לפגוע בכל מי שנמצא בקרבתם. בעבר, הוא נתקל באנשים שנאבקו בו, היכו אותו, נשכו אותו ואפילו אדם אחד שניסה לדקור אותו. למרות זאת, הוא לא חש טינה כלפי אותם אנשים.

הוא מסביר: "הם לא היו מי שניסה לפגוע בי – זה היה השד שבתוכם. כשאתה מגיע לאדם כזה, שיש לו כוחות פיזיים בלתי נתפסים, יש רק כוח אחד שמסוגל לגבור עליו וזה הכוח של אלוהים. בסופו של דבר, אני בסך הכל שליח שלו. הוא זה שמצליח להושיע אותם מן הרוע שהשתלט עליהם".