תחזיקו חזק חברים, כי "נוסעים בזמן" הגיעו לטיקטוק וברגע זה ממש הם כבר מעבירים את המסרים הקריפיים שלהם בכל הכוח. משתמש אלמוני, העונה לכינוי timetraveler2582, מפרסם כבר יותר מחודשיים עתידות ונבואות זעם בחשבון שלו – והפוסטים המלחיצים שלו גורפים מאות אלפי צפיות בכל פעם.

אותו משתמש מעיד על עצמו שהוא נוסע בזמן מהמאה ה-26 לספירה וכותב בשורת ה-Bio שלו: "כן, אני נוסע בזמן אמיתי והגעתי משנת 2582. עידן חדש עומד להתחיל, התכוננו". לאורך החודשים האחרונים, הסרטונים שלו משכו המון תשומת לב מהגולשים, אבל סרטון אחד בלט יותר מכל ובו הוא טען כי בעשור הקרוב המין האנושי יתמודד עם מכת חושך מודרנית.

@timetraveler2582

⚠️ You have been warned about it. I wasn’t supposed to reveal this much about it. ⚠️ ##timetravel ##timetraveler ##future ##unknown ##fyp ##real ##news ##fy

♬ original sound - Timetraveler2582

בפוסט שעלה לקראת סוף חודש אפריל, הנוסע בזמן טען שב-6 ביוני, 2026, כדור הארץ יהיה מוחשך לחלוטין במשך שלושה ימים רצופים. מעבר לזה, הוא כתב שורת אזהרות קריפטיות לגבי אותם ימים גורליים.

המשתמש ציין: "אל תסתכלו עליהם. אל תסתכלו לשמיים על האורות שמגיעים מהפירמידות. אל תשתמשו בשום אמצעי תאורה מעשה יד אדם, למעט נרות". הפוסט נצפה מאז יותר מ-472 אלף פעמים, גרף יותר מ-50 אלף לייקים וקיבל קרוב ל-4,700 תגובות – חלקן מגולשים מודאגים.

"אני לא אשקר, אני אמנם סקפטי מאוד לגבי כל זה אבל אני סימנתי את התאריך ביומן", כתב אחד הגולשים. "אתם יודעים, ליתר ביטחון". בינתיים, גולש אחר כתב בדאגה: "בבקשה תגיד לי שזה לא נכון. אני ממש פוחד מהחושך ואנחנו לא משתמשים בנרות בבית". מנגד, היו גם לא מעט תגובות ספקניות מגולשים שטענו שאותו משתמש כבר נתפס מוחק פוסטים עם נבואות שקר.

"זה לא אמיתי", הגיב גולש נוסף. "הבחור הזה העלה בעבר סרטונים בהם טען שכל מיני דברים יקרו ואז מחק אותם כשכלום לא קרה". מה שבטוח, עם דבר אחד אי אפשר להתווכח וזה הוויראליות של החשבון, שגרף מאז חודש פברואר יותר מ-7.5 מיליון לייקים והביא יותר מ-645 אלף עוקבים, שלא החליטו אם להאמין או לא לדברים.

נזכיר ש"נוסעים בזמן" אינם תופעה חדשה ברשת. בשנים האחרונות, צצו להם כל מיני סרטונים עם אנשים המעידים על עצמם שהם נוסעים בזמן – וכולם תמיד תיארו עתיד רווי באסונות טבע, פלישות חייזרים, מלחמות איומות ופלנטה מאוכלסת יתר על המידה.

אבל מה אכפת לכם, אתם לא מאמינים להם, נכון?