"מישהו יכול לעזור לי להבין מה זה היצור הקטן וההזוי הזה?": משתמשת בטיק טוק הטריפה את הרשת החברתית כשפרסמה סרטון ובו מה שנראה כמו הכלאה ביזארית בין זוחל כלשהו ובן אדם.

בסרטון הקצרצר ניתן לראות את אותו יצור מסתורי עומד על סלע בעיר בולדר סיטי, נבדה. יש לו ארבע גפיים, ראש, זנב ועור שמכוסה במה שנראה כמו גלדים בהירים. כמו כן, יש לו זרועות ארוכות עם אצבעות דקיקות כמו של בן אדם – ונשאלת השאלה: מה לעזאזל זה יכול להיות?!

@stinkeyescrappy

Hopefully someone can help me figure out what this little creature is ##alien ##fyp

♬ Ameno hatsune miku - clod_boie

הסרטון עלה לפני כשבוע לרשת החברתית ועד כה, הספיק לגרוף קרוב ל-3 מיליון צפיות, כמעט 560 אלף לייקים ויותר מ-16 אלף תגובות – חלקן מהאנשים היו מבולבלים מהיצור המסתורי בדיוק כמו הגברת שצילמה את הסרטון.

"זה נראה כמו איזה יצור ממלחמת הכוכבים", הגיב אחד הגולשים. אחר טען שניסה לבדוק בגוגל מה זה יכול להיות, אבל לא הצליח למצוא תשובה. למרות זאת, כמה גולשים קצת יותר סקפטיים טענו שהתשובה לתעלומה פשוטה יותר ממה שנדמה.

"אני די משוכנע שזה צעצוע של ילד", כתב אחד הגולשים. "זה נראה כמו אחד מצעצועי הגומי האלה שנמתחים ונצמדים לחלונות. הוא כנראה היה יותר מדי זמן בשמש והוא פשוט התייבש". גולש אחר הסכים עם הקביעה הזו והוסיף: "זאת גם הייתה המחשבה שלי, היה לי אחד כזה פעם".