כיסא חשמלי (צילום: מור כהן)
כיסא חשמלי | צילום: מור כהן

העיר רמת גן סוערת בימים האחרונים והכול בגלל כיסא חשמלי שהושלך לרחוב ולא ברור מי זרק אותו ובאילו נסיבות. זה קרה בסוף השבוע האחרון ברחוב הרא"ה 71 בעיר. מני משה, תושב האזור, נדהם לראות מה שנראה כמו כסא חשמלי באמצע הרחוב ומיהר לצלם ולהעלות לרשתות החברתיות.

"ראיתי הרבה דברים בחיים אבל זה הכי מוזר, אבל כיסא חשמלי זה כבר משהו אחר", אומר משה בשיחה עם mako, "אין לי מושג מאיפה זה בא. זה נראה כמו איזה כיסא שנלקח מתפאורה של הצגה או משהו כזה".

עוברים ושבים רבים ברמת גן שהבחינו בכיסא החשמלי וניסו לפצח התעלומה לא הצליחו להבין למי שייך הכיסא ובאילו נסיבות הגיע לרחוב. ככול שהימים חלפו התעלומה הלכה והתעצמה יותר ויותר.

גורמים במשטרה טוענים, כי למיטב ידיעתם לא היה שום שימוש פלילי בכיסא הזה ולכל היותר מדובר בפריט שהיה מיצג אמנותי ולא יותר מכך. "זה נראה מבחינתנו ככיסא ששימש בהצגה או שאומן יצר אותו והשאיר בביתו או במחסן שנים רבות עד שנפטר ממנו", הסביר גורם במשטרה.

תפנית מפתיעה התרחשה היום כאשר תושב העיר, מור כהן, לקח את הכיסא לביתו ופרסם זאת בעמוד הפייסבוק שלו. כמה דקות לאחר פרסום הפוסט הגיעה לביתו של כהן ניידת משטרה במטרה לבדוק האם בכוונתו לשים קץ לחייו. "השוטרים התקשרו לאחותי לשאול אם אני רוצה להתאבד ואז הגיעו לבית שלי לראות שהכל בסדר", מספר מור ל-mako, "זה יצא לגמרי מפרופורציה כל הסיפור הזה". לאחר שהבהיר להם כי בסך הכל לקח את הכיסא שיקשט את גינתו, התרצו השוטרים ועזבו את המקום. לכיסא שלום.