"זה היה חלק מניסוי חברתי והתוצאות שלו מדאיגות מאוד": אישה בת 30 מדרום ארה"ב נעצרה אחרי שהצליחה להתגנב לתוך בית ספר ולהתחזות לאחת התלמידות. קייסי גרסיה, בת 30 מסן אליזריו, טקסס, חשודה בהשגת גבול וחבלה במסמכים ממשלתיים, לאחר שהתגנבה לחטיבת הביניים של בתה, ג'ולי בת ה-13, והתחזתה אליה במשך שעות ארוכות.

בתיעוד של הניסוי הביזארי, שחלקים רבים ממנו זמינים בערוץ היוטיוב של גרסיה, אפשר לראות אותה צועדת במסדרונות חטיבת הביניים, נכנסת לשיעורים, אוכלת בחדר האוכל ובשלב מסוים, אפילו מברכת לשלום את מנהל בית הספר.

גרסיה טוענת שהיא נתפסה בסופו של דבר בשיעור השביעי, אחרי שאחת המורות הבחינה שהיא לא ג'ולי ודרשה ממנה ללכת לחדר המנהל. כמה שעות לאחר מכן, היא תיעדה כיצד קציני משטרה הגיעו לעצור אותה בביתה – תיעוד שעלה גם כן בחשבון היוטיוב שלה.

גרסיה הועברה למתקן המעצר של מחוז אל פאסו, אך שוחררה מאוחר יותר בערבות של 7,908 דולרים. ביום שישי האחרון, האם העלתה לערוץ היוטיוב שלה סרטון של 12 דקות תחת הכותרת: "למה התחזיתי לבת ה-13 שלי. התשובה האמיתית".

גרסיה מסבירה בסרטון שהיא לא עשתה את התעלול הביזארי בשביל צפיות, לייקים או בשביל להרגיז אנשים. כמו כן, היא הדגישה שהתחזתה לבתה ולא לילד אחר בבית הספר. לאחר מכן, היא טענה שהיה מדובר בניסוי חברתי שנועד לבדוק אם אדם מבוגר יוכל לחדור לתחומי המוסד החינוכי – והתברר לה שכן.

"אני בטוחה שאם אני הצלחתי לעשות את זה, אז גם אחרים יכולים לעשות את זה", טענה. "מה שהדהים אותי יותר מכל הייתה העובדה שאני החזקתי מעמד עד השיעור השביעי. כלומר, הצלחתי להיות שם שעות ארוכות עד שאחת המורות הבחינה בי".

היא ממשיכה: "היא הסתכלה עליי ואמרה לי 'את לא ג'ולי'. אז הורדתי את המסכה, אמרתי שאני אמא של ג'ולי ואמרתי שזה ניסוי חברתי. עשיתי את זה בשביל להוכיח את הנקודה שלי. הוכחתי שאני יכולה להתגנב לתוך מוסד חינוכי ציבורי בלי שום בעיה – וזה כשלעצמו דבר בעייתי מאוד".