"אם הייתי השוטר הזה, הייתי צורח עד השמיים": תקרית הזויה מרכז הודו, שם רשויות החוק הוזעקו לאגם במדינת טלנגאנה בעקבות דיווחים על גופה שצפה על פני המים. בסרטון שצולם על ידי עוברי אורח במקום רואים את ה"גווייה" שרועה על גדות האגם ושוטר שניגש למשות אותה מן המים. לפתע, הוא "מתעורר לחיים" ומסביר לאנשי החוק שהוא בסך הכל רצה לנוח קצת במים.

גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו לאתר ה-Hindu Times שהאיש – שפרטי זהותו לא פורסמו – הזדהה בפני השוטרים כפועל שעובד במכרה גרניט באזור. לדבריו, הוא עבד 10 ימים רצוף וכמה שעות קודם לכן, סיים משמרת של 12 שעות ורצה לצנן את עצמו במי האגם. הוא נשכב במים ועד מהרה, נרדם. הסרטון נגמר בכך שהאיש קם על רגליו. לא ברור אם הוא חזר לעבוד או הלך לנוח בביתו.

הסרטון הפך לוויראלי ב-X (טוויטר לשעבר) עם יותר מ-2 מיליון צפיות, 11 אלף לייקים, קרוב ל-1,000 שיתופים ומאות תגובות מהגולשים, הרבה מהם השתעשעו מהמפגש ההזוי בין השוטרים והפועל המותש.

"נו באמת, בן אדם לא יכול לנוח אפילו 10 דקות באגם בוצי בימינו", כתב אחד הגולשים. גולש אחר לא הבין איך השוטר היה כל כך רגוע כשהפועל "התעורר לחיים", בזמן שגולש נוסף הגיב: "ככה אני נראה אחרי שאשתי משאירה אותי לבד עם הילדים ביום שבת בבוקר".

"היכולת שלו להירדם באגם המטונף הזה מדהימה ומחרידה אותי בו-זמנית", כתב גולש אחר. גולש נוסף נדהם מהלך המחשבה של הפועל וציין: "מה שמוזר לי בסיפור הזה היא העובדה שהוא העדיף לישון באגם, מאשר לחזור הביתה ולנוח שם. מה זה אומר על מוסר העבודה שלנו?".