אושיית רשת מטאיוואן נדהמה לגלות שמסתתרים לה ברגים בתוך הראש. פאנג קוויאן – המוכרת גם בכינוי "ספרייט" – חשפה את הפרטים ההזויים בחשבון האינסטגרם שלה, שם יש לה יותר מ-1.3 מיליון עוקבים. לדבריה, האמת התבררה לה בזמן שעברה במכונת שיקוף בשדה התעופה.

פאנג העלתה לרשת תמונה רנטגן של ראשה וסימנה את שלושת הברגים: הראשון בגשר האף שלה, השני בקו הגובה של השפה העליונה שלה והשלישי בסנטר. אושיית הרשת ציינה בתיאור התמונה אין לה מושג למה יש לה ברגים במקומות האלה, אבל העריכה שהם הוחדרו כחלק מסדרת ניתוחים פלסטיים שהיא עברה לאורך השנים.

View this post on Instagram

A post shared by 方祺媛(雪碧) (@sprite0719ss)

"ספרייט" הגדירה את עצמה בעבר בתור "פנאטית של ניתוחים פלסטיים" וככל הנראה השקיעה יותר מ-250 אלף דולר בפרוצדורות שונות, כולל שניים במצח שלה, חמישה בעפעפיים שלה, חמישה ניתוחי אף, שני ניתוחי סנטר וחמישה שאיבות שומן.

אושיית הרשת ציינה שבעקבות הממצא המפתיע בשיקוף של שדה התעופה, היא עברה בדיקת CT ומצאה את כל הברגים בראשה. "הופתעתי לגלות שיש לי ברגים באף", היא כתבה באינסטגרם. "הפרצוף שלי הוא כמו פאזל". בהמשך היא ציינה שכבר קבעה תור לניתוח כדי להוציא אותם.

View this post on Instagram

A post shared by 方祺媛(雪碧) (@sprite0719ss)

התמונות שפאנג העלתה לאינסטגרם זעזעו חלק מהעוקבים שלה. "תמונות לא פשוטות", כתב אחד הגולשים בתגובות. "זה רק מראה כמה רחוק אנשים ילכו בשביל מודל היופי האידיאלי". אחרים דווקא השתעשעו מהשתלשלות העניינים. "פשוט תלכי לבדיקת MRI. הכל יצא בבת אחת", כתב גולש אחר.