"סוף-סוף. עכשיו אני יודע כמו מה הוא נשמע": סרטון של בארון טראמפ, בנו הצעיר של נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ, הפך לוויראלי ברשתות החברתיות לאחר שחשף את קולו של הנער בן ה-18. התיעוד נלקח מאירוע בהשתתפותו של בארון ובו הוא נראה לוחץ את ידו של אדם אחר.

הסרטון נצפה כבר יותר מ-86 אלף פעמים ברשת החברתית X (טוויטר לשעבר) וגרף עשרות תגובות מהגולשים. בתיעוד אמנם לא ברור בדיוק מה בארון אומר, אבל רבים העירו שיש דמיון רב בין הקול שלו לקולו של אביו בן ה-77 או לזה של אחיו הבוגר – אריק. כמו כן, היו גם כאלו שצפו שעוד נשמע עליו הרבה בעתיד. "אני חושב שהוא יהיה פוליטיקאי ענק", ציין אחד הגולשים. "אולי אפילו הנשיא של ארה"ב".

בארון נמצא רוב הזמן מחוץ לאור הזרקורים ולעיתים נראה בכנסים פוליטיים יחד עם אביו – שהיה הנשיא ה-45 של ארה"ב. לאחרונה דווח שהוא צפוי לסיים את לימודי התיכון שלו כבר בשבועות הקרובים ולייצג את מדינת פלורידה בכנס הרפובליקני הלאומי שעתיד להיערך בחודש יולי.

"ברון נראה כמו דונלד טראמפ, אם הייתם מותחים אותו לאורך"

זו לא הפעם הראשונה שבארון טראמפ עולה לכותרות בארה"ב והעולם. בקיץ של 2022, תמונה של הנער הותירה את הגולשים המומים לאחר שרבים מהם גילו שהוא נישא לגובה של כ-2 מטרים. בתיעוד שעלה ל-X אפשר לראות את בארון – אז בן 16 – עומד ליד אישה אלמונית באירוע במאר-א-לאגו שבפלורידה. גם אז הציוץ הפך לוויראלי עם יותר מ-28 אלף לייקים ואלפי תגובות.

"לא יאומן", כתב אחד הגולשים. "ברון נראה כמו דונלד טראמפ, אם הייתם מותחים אותו לאורך". גולש אחר טען בינתיים שהתמונה חייבת להיות מזויפת והוסיף: "לא היו לו את הירכיים האלה בפעם האחרונה שראיתי אותו". גובהו של ברון עומד על קצת יותר מ-2 מטרים – שזה גבוה ב-10 ס"מ יותר מאביו ו-23 ס"מ יותר מאמו, מלניה. למעשה, הוא גבוה אפילו יותר מאחיו הגדולים, דונלד ג'וניור (1.85 מטרים) ואריק (1.98 מטרים).