גולש אחד מיפן חשף לאחרונה את הדבר הביזארי שהאקסית המיתולוגית שלו עשתה אצלו בדירה והגולשים פשוט הצטמררו.

המשתמש senkyuin פרסם כיצד זוגתו לשעבר פרצה לו לדירה, שם הוא מתגורר כיום עם חברתו החדשה, והשאירה לשניהם הפתעה משונה מאוד: ארוחה חמה ארוזה בניילון נצמד. בתמונה שעלתה לחשבון הטוויטר שלו אפשר לראות איך הוא מצא את הארוחה על שולחן האוכל, לצד כף ופתק לא פחות מטריד.

בפתק נכתב: "מזמן לא התראינו, בן זוגי לשעבר. אתה זוכר אותי? התגנבתי אל תוך קן האוהבים שלך ושל החברה שלך – האם היא מבשלת לך? חלף הרבה מאוד זמן מאז שהכנתי לך משהו בעצמי, אז השקעתי מאוד בארוחה. מעתה, אני מתכוונת להתגנב אל תוך הבית מדי פעם כדי להשאיר לך דברים. בתיאבון!".

 

יפן (צילום: hanahanakaidou, twitter)
"מזמן לא התראינו, בן זוגי לשעבר. אתה זוכר אותי?" | צילום: hanahanakaidou, twitter

הפוסט הפך מאז לוויראלי ברשת החברתית, עם קרוב ל-59 אלף לייקים, יותר מ-17 אלף שיתופים ומאות תגובות – רבות מהן ממשתמשים שראו לנכון להזכיר למשתמש שפריצה לבית פרטי עדיין מהווה עברה פלילית ביפן.

"פחד אלוהים", כתב אחד המשתמשים. "הבחורה פשוט פרצה לך הביתה ואז בישלה לך ארוחה – מה?!". משתמש אחר כתב, ובצדק, שזה נשמע כמו התחלה של סרט אימה. משתמשת אחרת הוסיפה: "אני מניחה שכבר דיווחת עליה למשטרה, נכון?" – אז זהו, שלא.

"בינתיים החלטתי שלא לדווח למשטרה על התקרית ובמקום זה, פשוט אכלתי את הארוחה", כתב Senkyuin. אחת המשתמשות נדהמה מהתגובה שלו ושאלה: "אתה לא מפחד שהיא שמה לך משהו בפנים?". כותב הפוסט הגיב: "מה היא כבר יכולה לשים לי בפנים?". על כך היא ענתה: "דם...". ועכשיו, אחרי שווידאנו שיהיו לכם סיוטים בלילה, אנחנו חושבים שנפסיק עם האינטרנט בינתיים.