בני זוג מיוטה התרגשו מאוד לחשוף לאחרונה את ממצאי בדיקות האולטרסאונד של תינוקם בסרטון ביוטיוב – אך כעת מתברר שהקליפ עשוי להוביל אותם היישר לבית הסוהר. במידה ואנג'לה פינג אכן נכנסה להיריון מבן זוגה, מייקל לי, האקט מהווה עברה על החוק ביוטה, שכן השניים בני דודים מדרגה ראשונה.

בני הזוג, שניהם בשנות ה-30 המאוחרות לחייהם, נישאו בחודש מרץ שעבר במדינת קולורדו (שם חוקי לחתן בני דודים). "זאת הייתה הקלה אדירה בשבילנו", סיפרה פינג, אם ל-3 מנישואים קודמים. "כעת אנחנו מתכננים עתיד נהדר עבור שנינו".

פינג סיפרה לאחרונה שזו הפעם השנייה שהיא נכנסה להיריון ממייקל, כאשר ההיריון הקודם נגמר בהפלה. היות ובני הזוג הם בני דודים מדרגה ראשונה, יש לתינוקם סיכוי גבוה פי 2 ללקות במחלות גנטיות. "הרבה אנשים אמרו לנו 'לא, אל תעשו את זה', 'זה מסוכן' או שזה 'לא אחראי'", סיפרה האם בת ה-38. "עשינו את כל הבדיקות הגנטיות הרלוונטיות וגילינו שאין שום מניעה להיכנס להיריון".

פינג תיארה את מערכת היחסים שלהם כטעונה מאוד מבחינה מינית ואמרה: "אנחנו מאוד נמשכים אחד לשנייה. למרות זאת, הזוגיות שלנו מורכבת יותר מזה. יש לנו את הצד הארוטי, הצד הידידותי, הצד המשפחתי והחיבור הרגשי".

השניים מספרים כי הם מאוהבים אחד בשנייה מאז כיתה ב'. בעבר הם הסתירו את הרומן שלהם מאחרים, אך כעת הם טוענים שלא אכפת להם מה אנשים חושבים עליהם – אפילו לא בני המשפחה.

במידה ורשויות החוק אכן ירצו להגיש כתב אישום נגד בני הזוג, בית המשפט עשוי לדרוש מהם לשלם קנס בגובה של עד 10,000 דולר ולשלוח אותם למאסר של עד 5 שנים. השניים ניסחו בחודשים האחרונים עצומה במטרה למחוק את סעיף האיסור על נישואין של בני דודים ביוטה.