תושבי דטרויט מזועזעים בעקבות דיווחים על ממצא מטריד בבית לוויות שנסגר לפני כמה שנים בעיר. על פי הדיווחים של אתר ה-Daily Mirror, נמצאו שרידי הגופות הרקובים של 11 תינוקות בעליית הגג של בית הלוויות. התקרית הובאה לתשומת הלב של כוחות המשטרה המקומיים לאחר שנשלח לאחת התחנות בעיר מכתב אנונימי, אשר מתאר היכן ניתן למצוא את הגופות.

9 מתוך 11 הגופות נמצאו בתוך קופסאת קרטון, אשר אוכסנה בארון קבורה זעיר של ילדים. הארון נמצא על ידי שוטרים מקומיים בתא סודי בעליית הגג של הנכס. שרידי הגופות היו של תינוקות רכים ועוברים שהופלו, חלקם זוהו בינתיים על ידי הרשויות.

חוקרים הזעיקו למקום את יחידת הכלבנים על מנת שיבדקו אם יש גופות נוספות שהוסתרו ברחבי בית הלוויות, אך הם לא מצאו שרידים נוספים. בריאן באוסר, בלש במשטרת דטרויט, התייחס לתקרית המזעזעת ואמר שהם ערוכים לחקור את הנושא לעומק. "אנחנו חייבים לגלות מה קרה שם ולמה זה קרה", אמר באוסר בריאיון לכלי התקשורת המקומיים.

בית הלוויות נסגר בחודש אפריל האחרון, לאחר שפקידי תברואה עירוניים גילו במקום שורה של ליקויים – מגופות שהחלו להעלות עובש ועד לגופות שנמצאו בתהליכי ריקבון מתקדמים. לאחר הסגירה, עיריית דטרויט החליטה להפוך את הבניין למרכז קהילתי. דובר המשטרה המקומית התייחס לתקרית בהודעה לכלי התקשורת ואמר כי הם חוקרים את נסיבות האירוע.