בני משפחה מצאו הפתעה מאוד לא נעימה בביתם, בזמן שניסו להכין את ארוחת הערב. אמבר הלם, אם ל-2 מצפון קרולינה, סיפרה שהיא וילדיה הריחו משהו נשרף במטבח לפני שפתחה את התנור בשביל לבדוק מה שלום הפיצה שלהם. אז, היא הבינה שהמעדן האיטלקי לא היה הדבר היחיד שהתבשל בפנים.

"התנור החל להעלות עשן, אז אמרתי לילדים שלי להתרחק בזמן שווידאתי שלא פרצה שריפה", סיפרה האם. "הסתכלתי קרוב יותר וצעקתי 'אוי אלוהים! יש שם נחש!'". אמבר סיפרה שהיא מצאה את הזוחל, שאורכו מוערך בקצת פחות ממטר, נשרף מתחת למגשי הגריל של התנור.

"זה היה מגעיל ומפחיד", סיפר בעלה של אמבר, רוברט. "זה אף פעם לא סימן טוב כשאתה מוצא נחש בתוך התנור שלך". בני המשפחה מתכננים כעת להזמין לביתם מומחה לחיות בר בשביל לנסות להבין איך הנחש מצא את עצמו בתוך התנור.

רוברט הוסיף שמאז התקרית הם עדיין לא השתמשו בתנור וטען כי הוא ניקה אותו לפחות ארבע פעמים מאז שמצאו בפנים את הנחש. כמו כן, הוא הוסיף שאחת השאלות הפופולריות ביותר שהם קיבלו מחבריהם מאז התקרית הייתה האם הם אכלו את הפיצה לאחר מכן - ובכן, לא.

אמבר מוסיפה: "יצאנו לאכול. לא נגענו בפיצה. הרבה אנשים שאלו אותנו את זה ולא, לא אכלנו אותה" – ובאשר לשאלה הבאה שלכם, אז לא הם גם לא אכלו את הזוחל שהתבשל בתנור.