קהילת הרוקנ'רול הוכתה בתדהמה בעקבות הדיווחים על מותו של מנהל הרוק הוותיק מיק בריגדן. בני משפחתו של הרוקר הוותיק סיפרו לאחרונה לכתבים מקומיים כיצד הוא נהרג כתוצאה מתאונה טרגית בקרבת ביתו באזור סנטה רוזה, קליפורניה.

לטענת בני המשפחה, בריגדן בן ה-73 ניסה לחפור חלקת קבר לכלבו על הר בסמוך לביתו כשדפנות הבור התמוטטו עליו והרגו אותו במקום. הידיעה על מותו הותירה את עמיתיו בענף המוזיקה בהלם מוחלט – וביניהם כמה מהמוזיקאים המפורסמים בסצינת הרוק האמריקאית.

View this post on Instagram

A post shared by Joe Satriani (@joesatriani)

הגיטריסט ג'ו סטריאני התייחס לטרגדיה בחשבונות המדיה החברתיים שלו והספיד את בריגדן, עמו הוא עבד יותר מ-30 שנה. "מעולם לא עבדתי קשה כל כך, ניגנתי טוב כל כך, צחקתי או בכיתי כל כך", כתב סטריאני. "זכיתי להפיק איתו כל כך הרבה מוזיקה טובה – והכל בזמן שמיק היה שם לצידי. הוא היה המנטור המושלם. קשוח, עובד קשה, מכבד, עקשן ובעל אוזן יוצאת מן הכלל".

זמר הרוק סמי הייגר (לשעבר סולן Van Halen) התייחס גם הוא לטרגדיה בחשבון הפייסבוק שלו וכתב: "מיק היה האדם הראשון בסצינה שבאמת טיפל בי. הוא אפילו היה יושב איתי בימי החופש שלו. הוא היה חייל אמיתי, חבר אמיתי".

בריגדן התחיל את דרכו בשנות ה-60 כאשר ניהל את להקת Mountain. לאורך השנים, הוא עבר עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בתחומו, כולל להקת הרולינג סטונס, הזמר בוב דילן, פיטר פרמטון ואחרים. הוא הותיר אחריו את אשתו ג'וליה, בנו ג'ק, בתו החורגת ג'סיקה ונכדו דיוויד.