לכל סיר יש מכסה, כך אומרים, אבל יתכן שיש סירים עם הרבה יותר ממכסה אחד. ומערכת היחסים של המשפחה הבאה תוכיח לכם את זה.

מאדי ברוקס, צעירה אמריקאית, חשפה בטיקטוק כיצד היא ובעלה מנהלים מערכת יחסים פתוחה. אבל לא סתם פתוחה - אלא שבת הזוג הקבועה האחרת שלו היא... אמא של מאדי.

"אני ואמא שלי שתינו סווינגריות וזה נהדר, יודעים למה? בגלל שכשאין לי חשק, אני יכולה לתת לבעלי לשכב איתה", סיפרה ברוקס באחד הסרטונים שפרסמה. "כן, אני אישה מהסוג הזה". בסרטון אחר היא הוסיפה שהיא "נותנת לבעלי לשכב איתה פעמיים בשבוע".

@madibrooks567

Yep don’t judge ##fypシ ##swingtok ##viral

♬ original sound - madi

@madibrooks567

Don’t be mad it’s our lives ##fypシ ##4u ##viral

♬ original sound - madi

מאדי ואמא שלה אוהבות להשתתף במסיבות של חילופי זוגות על בסיס קבוע. אבל חלוקת הבעל ומסיבות החילופים הן לא השיא של מערכת היחסים המורכבת הזו. בסרטון אחר חשפה ברוקס שיש עוד אישה מפתיעה שלוקחת חלק בזוגיות: "רוצים לדעת איך אני שומרת על הגבר שלי שמח? אני נותנת לו לשחק עם אחותי הקטנה".

@madibrooks567

Don’t judge we have fun ##fypシ ##4u ##swingers

♬ original sound - madi

בנוסף לאמא ולאחות, ברוקס ובעלה מצרפים גם חברות משותפות למיטה ונשים נוספות שהם מכירים במסיבות חילופי זוגות או סתם ככה ביציאות למסעדה או משחקי פוטבול.

עם קרוב ל-93 אלף עוקבים בטיקטוק, הסרטונים של ברוקס שוברים את הרשת החברתית עם רבע מיליון עד חצי מיליון ויותר צפיות. כמעט בכל סרטון ברוקס מספקת הצצה לחיי המין הפתוחים שלה עם בעלה, וכצפוי היא זוכה לעשרות אלפי תגובות מהצופים.

הרוב המוחץ של המגיבים חושב שהעובדה שהאמא והאחות משתתפות במערכת היחסים הזו כבר מוגזמת מדי. "זה מספיק לשנה הזו טיקטוק, אני בחוץ", הגיב אחד. "אני לא יודע איך מישהו יכול לחלוק ככה, אבל אלה החיים שלך", כתב אחר.

בינתיים ברוקס לא מתרגשת מהתגובות ברשת וממשיכה לעדכן את העוקבים בכל השותפות לחיין המין שלה ושל בעלה.