"אוי לא. זה כל כך קריפי": מתווכת נדל"ן אמריקאית זעזעה את העוקבים שלה בטיקטוק אחרי שהראה להם חדר סודי שמצאה באחד הנכסים שלה. לורן רוקל, מחברת Keller Williams Realty הממוקמת באוסטין, טקסס, חשפה את כל הפרטים בסרטון שהפך מאז לוויראלי עם יותר מ-800 אלף צפיות.

"חדרים סודיים זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת למצוא כשאני מראה בתים", סיפרה רוקל בסרטון. "הראיתי את הבית הזה והבחנתי בכמה צירים בחלק החיצוני של הארונית הזו שנבנתה בקיר. אז באופן טבעי הייתי חייבת למשוך אותה קצת והפלא ופלא, זה היה חדר סודי".

בתיעוד אפשר לראות את חלל החדר הריק, שנבנה מאחורי האסלה והאמבטיה. בהמשך, רוקל הולכת לצד השני של החדר וחושפת חלון שמשקיף על אזור המקלחת. "תראו איזה קריפי זה נראה", הוסיפה המתווכת והעריכה שהחדר שימש בעבר כמחסן – האמנם?

 

הסרטון גרף מאז 87 אלף לייקים ויותר מ-750 תגובות מהגולשים, הרבה מהם טענו שלא מדובר במחסן – אלא בחדר שאפשר להסתתר בו ולהציץ למי שמשתמש במקלחת. "זה לא 'חדר סודי' גברת", כתב אחד הגולשים. "זה חדר שנבנה בתקופה שלא היו מצלמות נסתרות". גולש אחר הוסיף: "דלת לחדר סודי? עם צירים בחלק החיצוני שלה? לא מתוקה. זאת פשוט דלת מוזרה".

גולשים אחרים העירו שהם לעולם לא ירגישו בנוח להשתמש בחדר האמבטיה הזה. "אני אצטרך לבדוק כל פעם מחדש שמישהו לא מסתתר לי שם", כתבה גולשת אחת. "ממש אהבתי את מה שראיתי, עד שראיתי את החלון שנבנה מאחורי האמבטיה", ציינה גולשת אחרת. "דבר ראשון שהייתי עושה זה לצבוע את הזכוכית", כתבה גולשת נוספת.

היו גם כמה גולשים שדווקא התחברו לרעיון. "אני מאוד אוהבת חדרים סודיים", כתבה אחת הגולשות. "יש לי תמיד חרדות מזה שאנשים יפרצו לבית שלי בזמן שאני שם. זה נראה כמו מקום מושלם להתחבא בו". גולש אחר כתב: "אם זה היה הבית שלי, לא הייתי מגלה לאף אחד על החדר הזה והייתי מתחבא בו כל הזמן".