סטודנטית אמריקאית הדהימה את הגולשים ברשת אחרי שחשפה את הרומן הדוחה של בן זוגה לשעבר עם אחותו החורגת. קורטני קופנהגן בת ה-18 סיפרה את כל הפרטים בסדרת סרטונים בחשבון הטיקטוק שלה שהפכו מאז לוויראליים עם מיליוני צפיות.

"מעולם לא התייחסתי לאחותך החורגת כאל איום – עד שהיא שלחה לי וידיאו של שניכם שוכבים כמובן", כתבה בגוף הפוסט, שעלה עם השיר Don't של הזמר הבריטי אד שירן. הסרטון נצפה מאז יותר מ-7 מיליון פעמים והיה פופולרי כל כך, שקורטני החליטה להעלות וידיאו נוסף עם כל הפרטים העסיסיים.

@theshortdumbass

i hope you see this Mitchell

♬ that ed sheeran song - Adam Watt

"יצאתי לארוחת צוהריים עם אמא שלו בגלל שזאת הייתה יום הולדתה ורציתי לחגוג איתה", סיפרה. "אז אחותו החורגת (תלמידה בתיכון ששמה אשלי) שלחה לי את הסרטון בסנאפצ'אט". בשיחה עם כתבי ה-NY Post, היא הוסיפה שבאותו רגע, בעודה המומה לחלוטין, היא העבירה את הטלפון לאימו של האקס.

"היא הייתה בהלם טוטאלי", אמרה קורטני. "היא הסתכלה עליי ואמרה 'אני חייבת ללכת'. אני מניחה שהיא הלכה ישר הביתה והתעמתה עם הילדים שלה לגבי הרומן שלהם". מעבר לזה, בת ה-18 ציינה שלא הייתה לה הזדמנות להתעמת עם האקס בנושא, כי הוא פשוט חסם אותה בכל פלטפורמה אפשרית.

הסרטונים גרפו מאז אלפי תגובות מהגולשים, הרבה מהן מאנשים שהצטערו מאוד על מה שקרה לה – אבל קורטני הדגישה שאין בכך שום צורך. "כל מי שמצטער על כל הסיפור, בבקשה תפסיקו. אני מאוד שמחה שהצלחתי להתחמק מכאב הראש הזה", סיפרה. "כל זה קרה בזמן שהייתי שנה ראשונה בקולג'. יצא שהתאהבתי באדם הראשון שראיתי בקמפוס והאדם הזה פשוט התברר להיות מישהו שמ***ן את אחותו. אז הכל בסדר".

נשמע ככה באמת.