"לפני 7 שנים ממש שנאתי קעקועים – היום הם מכסים 90% מהגוף שלי": קירסטין אהה, בת 55 מגרמניה, חשפה לאחרונה מה הוביל אותה להשקיע עשרות אלפי יורו בכתובות קעקע על כל גופה. בשיחה עם כתבים מקומיים, תושבת ליפציג סיפרה שעשתה את הקעקוע הראשון שלה כשהייתה בת 48 – ומאז, היא כבר הפסיקה לספור.

"כשאני מתעוררת בבוקר ואני מסתכלת על עצמי בראי, אני מרגישה כאילו אני מסתכלת על אחו מרהיב", סיפרה קירסטין. "הקעקועים שלי הם כמו פרחים ססגוניים ויפהפיים שמחייכים אליי. אנשים שואלים אותי אם יש כמה שאני מתחרטת עליהם ואני שואלת אתכם – איך אפשר להתחרט על פרח ססגוני ויפהפה?".

View this post on Instagram

A post shared by (@tattoo_butterfly_flower)

View this post on Instagram

A post shared by (@tattoo_butterfly_flower)

קירסטין מספרת שתוך 7 שנים היא כיסתה את רוב חלקי גופה, פרט לפניה, צווארה וקצות האצבעות שלה. לטענתה, היא לא יודעת כמה זה עלה לה בדיוק, אבל היא מעריכה שבין 30 אלף ל- 35 אלף יורו – והתגובות ברחוב מתחלקות לכאן ולכאן.

"אני מקבלת המון מבטים ברחוב, אני כבר רגילה לזה", סיפרה. "יש פעמים שאני גם מקבלת תגובות לא כל כך יפות, אבל זה לא מזיז לי. אני מרוצה מאוד מההופעה החיצונית שלי וזה כל מה שמשנה. אני תמיד אומרת: חיים רק פעם אחת – צריך להפיק מהם את המירב".

View this post on Instagram

A post shared by (@tattoo_butterfly_flower)

בעתיד היא מתכננן להמשיך לקעקע את צווארה ולהגיע עד לסנטר, אבל לא יותר מזה. "אני מאוד אוהבת את איך שאני נראית ואוהבת מאוד את הקעקועים שלי", הוסיפה. "אני אוהבת שהם תמיד נשארים אותו הדבר, אני אוהבת שאני לא צריכה להשקות אותם או לטפל בהם. אני זוכרת בעבר תקופה שלא יכולתי לסבול את איך שהעור שלי נראה – עכשיו אני מתאהבת בו כל יום מחדש".