"הוא נראה כמו שני ילדים עם מעיל גשם, שיושבים אחד על השני": תמונה של ברון טרמאפ שברה את הרשת. אינספור גולשים נדהמו לגלות השבוע שהילד הקטן שצולם פעמים רבות ליד אביו בתקופת כהונתו כנשיא ארה"ב, גבה כמו שחקן כדורסל מקצועי.

התמונה פורסמה בטוויטר ביום ראשון האחרון, אז רבים ציינו את יום האב ברחבי העולם. "ברון טראמפ", נכתב בתיאור הציוץ שקיבל מאז יותר מ-32 אלף לייקים. בתיעוד אפשר לראות את הנער בן ה-16 עומד ליד אישה אלמונית באירוע במאר-א-לאגו שבפלורידה – וניכר בתמונה שהוא הרבה יותר גבוה ממנה.

התמונה הפכה מאז לוויראלית ברשת החברתית עם יותר מ-4,600 שיתופים ו-1,400 תגובות מהגולשים ההמומים. "לא יאומן", כתב אחד הגולשים. "ברון נראה כמו דונלד טראמפ, אם הייתם מותחים אותו לאורך". גולש אחר טען בינתיים שהתמונה חייבת להיות מזויפת והוסיף: "לא היו לו את הירכיים האלה בפעם האחרונה שראיתי אותו".

על פי אתר ה-NY Post, גובהו של ברון עומד על קצת יותר מ-2 מטרים – שזה גבוה ב-10 ס"מ מאביו ו-23 ס"מ מאמו, מלניה. למעשה, הוא גבוה אפילו יותר מאחיו הגדולים, דונלד ג'וניור (1.85 מטרים) ואריק (1.98 מטרים).

במהלך כנס שנערך בקרולינה הדרומית בשנה שעברה, הנשיא האמריקאי לשעבר התבדח על הגובה של בנו הצעיר ואמר: "הגובה של ברון עכשיו הוא 2 מטרים, הייתם מאמינים? הוא רק בן 15. אריק סתם נמוך – הוא רק 1.98 מטרים".