עוקבים אדוקים של המדור שלנו בוודאי יודעים שאנחנו אוהבים לעסוק בנושאים שקשורים למיסטיקה ולעיתים, אפילו מאגיה מסתורית. לאחרונה, נתקלנו במקבץ עדויות מעורר עניין, שלא לומר מבעית, של אנשים שראו לנכון להשתמש באחד הכלים המסתוריים בתחום הסיאנס – הלא הוא לוח הוויג'י.

אם אתם מסוג האנשים שלא בקיאים בתחום התקשור עם העל-טבעיות ותקשור עם רוחות, לוח הוויג'י הוא בעצם כלי שבו ניתן ליצור קשר עם ישויות שעברו מן העולם הזה – ואם אפשר על הדרך לגרום לאלו שמשתמשים בו לסיוטים נוראיים, דהיינו. לאחרונה, עורכי אתר האינטרנט Buzzfeed ביקשו מחברי הקהילה שלהם לשתף את הסיפורים הטראומטיים ביותר שקרו להם בזמן שהם השתמשו בלוח וויג'י. התגובות כמובן לא אכזבו – הנה כמה מהן:

View this post on Instagram

A post shared by Omēga Paradox (@omega.paradox) on

1. "פעם אחת, כשהייתי בחטיבת ביניים, הלכתי עם חברה שלי לקברים של סבא וסבתא שלי בשביל לשחק עם לוח וויג'י. התעסקנו עם הלוח הזה משהו כמו 5 דקות, כאשר לפתע הבחנו שאנחנו מתחילות לשקוע באדמה שמתחתנו. ברחנו משם מהר ככל שיכולנו ומאז, לא נגעתי בלוח הזה" – rachaelschwartze.

2. "היה לי חבר בתיכון שהיה לו לוח בבית וכל פעם שהשתמשנו בו, הייתי בטוח שהוא מזיז את העינית בעצמו. במילים אחרות, חשבתי שהוא עובד עליי. אז התחלתי לנסות להכשיל אותו. יום אחד, הוא טען שהצלחנו ליצור קשר עם הדוד שלי שמת. שאלתי אותו מה שלומו ואז העינית של הלוח התחילה לאיית את השם של אשתו: Xiomara. לא היה שום סיכוי שחבר שלי ידע את השם שלה – שלא לדבר על הסיכוי שהוא ידע איך לאיית את השם שלה" – justwannasleep.

3. "פעם קבוצת הכדורגל שלי נאלצה לישון באולם הספורט של ביה"ס. אחד החבר'ה הביא לוח וויג'י והתחלנו להתעסק איתו בחדר של המורה לחינוך גופני. לא קרו יותר מדי דברים משוגעים, עד שהלוח התחיל לאיית את המילים: "צמא", "שריפה" ו-"הצילו". כמה ימים מאוחר יותר, שאלנו את המורה אם הוא מכיר איזה סיפור משונה על האולם ספורט. הוא אמר שכמה שנים קודם לכן, המקום נשרף עד היסוד, בזמן שמישהו נלכד בפנים" – gailf481cd33b0.

4. "לפני כמה חודשים, פתחנו לוח וויג'י בבית של חברה. היינו חמש כשהשתמשנו בלוח בפעם הראשונה והכרנו רוח שהזדהתה בתור 'ג'ו'. אחרי בערך שעה שדיברנו איתו, אחת החברות שלי שאלה אותו אם הוא רוח רעה. ג'ו איית את המילה 'לא' ואז את המילה 'הוא'. שאלנו אותו על מה הוא מדבר, אז הוא ענה 'הוא מגיע' והחל לאיית את השם 'זוזו'. בבוקר שלמחרת, פתחנו את הלוח שוב ויצרנו קשר עם רוח שטענה שהיא אשתו של ג'ו. כששאלנו אותה אם ג'ו הוא רוח רעה, היא ענתה שכן" – tumblrandnetflix.

5. "סיפור של אמא שלי: ערב אחד, אמא שלה תפסה אותה ואת אחיותיה משחקות עם לוח וויג'י. היא כעסה עליהן מאוד ואמרה להן להיפטר ממנו. אז אמא שלי זרקה אותו לפח זבל מחוץ לבית. בבוקר שלמחרת, אמא שלי פתחה את הארון בחדר שלה – והלוח היה בפנים" – olivero23.

6. "כשהייתי בת 17, קנינו לוח וויג'י שזוהר בחושך. אמא שלי ביקשה ממני לחכות עד ליום למחרת בשביל להשתמש בו, אבל לא יכולתי להתאפק ופתחתי את הלוח לבד – זאת הייתה טעות נוראית. תמיד הייתה לנו בדיחה במשפחה שאנחנו גרים בבית רדוף רוחות. כשפתחתי את הלוח, הדבר הראשון ששאלתי זה 'האם יש מישהו איתי?' – העינית עפה לי מהיד ופגעה בקיר. בכיתי מרוב פחד" – sarahjayr.

View this post on Instagram

A post shared by Sophie's Photography Asthetic (@green_bean_13) on

 

7. "כשהייתי בכיתה י', הלכתי למסיבת תחפושות של ליל כל הקדושים. התארגנו ארבעה חברים והחלטנו לפתוח לוח וויג'י בשביל לנסות לתקשר עם רוחות. בשלב מסוים, העינית התרוממה באוויר לגובה של כ-30 ס"מ, בזמן שכולנו נגענו בה. לפתע, היא נפלה בחזרה אל הלוח. כולנו צרחנו וברחנו משם בשיא המהירות" – dashashe.

8. "לילה אחד, כשהלכתי לישון אצל חברה, פתחנו ביחד לוח וויג'י והתחלנו לתקשר עם רוחות. לא שאלנו אותם שאלות מוזרות, סתם דברים משעשעים בנוגע לאהבה. בשלב מסוים, ביקשתי מהרוח שתיתן לי את ראשי התיבות של גבר שאני עומדת לצאת איתו בעתיד – ויצא 'נ.ב.'. כבר 5 שנים שאני יוצאת עם בחור שראשי התיבות שלו הן נ.ב." – laurels4b390862a.

9. "חברים שלי קפצו לביקור אצלי בבית ערב אחד עם לוח וויג'י. הלכנו לחצר והתחלנו לתקשר עם איזה רוח. בשלב מסוים, אחד החברים שלי התחיל לצחוק על השם של הרוח. לפתע, הגדר של החצר החלה לרעוד. נבהלנו כל כך, שהחלטנו לסגור את הלוח ולהיכנס הביתה. כשעמדנו להיכנס הביתה, ראיתי את הכלב שלי עומד מול הדלת ונוהם (משהו שהוא מעולם לא עשה). כשהתקרבתי, ראיתי שהוא לא נוהם עלינו, אלא אל הריק החשוך שהיה מאחורינו" – anthony586.