“לא אכפת לי לי איפה נגור, אם נהיה עשירים או עניים, כל מה שמעניין אותי זה להמשיך לחיות עם איריס": גבר מצרי ואישה בריטית הסעירו את הגולשים ברשת לאחר שחשפו את מערכת היחסים שלהם - למרות פער הגילים המשמעותי.

איריס ג'ונס, פנסיונרית בת 80 מדרום אנגליה, הכירה את מוחמד אחמד איברהים, רתך בן 35 ממצרים, בקבוצת פייסבוק. עד מהרה, הכימיה בין השניים הייתה בלתי ניתנת להכחשה והקשישה הבריטית מיהרה לטוס לבקר אותו בארץ מולדתו. כמה שעות מאוחר יותר, הם כבר התחתנו בטקס בלתי פורמלי שמתיר להם לחלוק יחד מיטה במדינה המוסלמית.

בריאיון לתוכנית הבוקר This Morning, איריס נתנה הצצה אל הלילה הראשון בחדר השינה. "הלילה הראשון שלנו ביחד היה קשוח למדי", סיפרה הפנסיונרית. "אף אחד לא התקרב אליי במשך 35 שנה… הייתי בטוחה שנהייתי בתולה שוב! אפשר להגיד לכם במה השתמשנו? שפופרת שלמה של ג'ל מסכך". מיותר לציין שהמנחים היו מובכים עד עומקי נשמתם.

ג'ונס המשיכה: "לא יכולתי ללכת ביום שלמחרת. הרגשתי כאילו רכבתי על סוס! ממש הרגשתי כאבים כאילו רכבתי על אוכף. בכל מקרה, הצלחנו להתגבר על זה". בזמן שהבריטית אולי נתנה קצת יותר מדי אינפורמציה על הלילה הראשון, מוחמד תיאר אותו בצורה קצת יותר רומנטית.

"זה היה יפהפה", סיפר הרתך המצרי בריאיון. "אני לא רוצה להיכנס ליותר מדי פרטים כי אנחנו לא נוהגים לדבר על דברים כאלה במדינה שלי, אבל חיכינו לרגע המון זמן. הוא היה מאוד מרגש ומיוחד בשביל שנינו". מוחמד הוסיף כי איריס היא אישה עם לב טהור ושכל מחודד, ושהאהבה שלו כלפיה אמיתית לחלוטין.

רבים ביקרו את בני הזוג וטענו כי מוחמד הוא בסך הכל ה"טויבוי" של הפנסיונרית, שרק מעוניין בכספה. אך מוחמד מדגיש כי הרגשות שלו כלפי איריס אמיתיים לחלוטין. "אנשים אומרים שנכנסתי לזוגיות הזאת מסיבות לא טובות, אבל אין להם מושג מי אני בכלל", הוא אמר. "כל מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני אוהב את איריס ומה אני מוכן לעשות בשבילה".