אישה חשפה בסרטון טיקטוק, שהפך להיות ויראלי, את הסוד שבדרך כלל הסתירה מאנשים - שהיא נולדה ללא ציפורניים בכפות הרגליים. מדובר במצב נדיר הנקרא anonychia congenital, ואלה הלוקים בו בדרך כלל לא סובלים מבעיות בריאותיות אחרות.

אנאבל אנדרסון, טיקטוקרית עם כ-50 אלף עוקבים, פרסמה כמה סרטונים ברשת החברתית, שהתייחסו לכפות הרגליים הייחודיות שלה, כאשר הוויראלי שבהם זכה ליותר משני מיליון לייקים. למעשה, המצב שלה כל כך ריתק את הצופים וגם לה לפרסום כה רב, עד שאפילו בביו שלה היא מכנה את עצמה: "ילדת הבוהן" (Toe girl).

@annabelleeanderson

this is for u bradley ##fy

♬ Beach Bunny by Cloud 9 - Quinn

באחד הסרטונים שפרסמה לאחרונה היא עושה ליפסינק לשיר ש"שונא אנשים שעובדים בבנק", אבל במקום זאת היא משנה את המילים וכותבת: "אני שונאת אנשים שאין להם ציפורניים". לאחר מכן היא חושפת את רגליה ושרה לעוקבים בהומור: "אל תגלו לאף אחד".

בסרטונים אחרים היא מתבדחת שאנשים ללא ציפורניים הם "מצחיקים ומגניבים יותר" מאנשים שיש להם ציפורניים. היא גם מספרת שבעבר ביקשה מאלוהים "רגליים רגילות".

אנדרסון חושפת גם את התגובות שהיא מקבלת על כפות רגליה מגברים שיכולים להיות מחזרים פוטנציאלים. למרות שיש צופים שחושבים שגברים יכולים להרגיש דחייה מכך, היא דווקא אומרת שסביר אולי להניח שהם דיברו עם "בנות יפות יותר", אבל לא סביר שהם דיברו עם מישהי בלי ציפורניים. כלומר, היא לגמרי רואה במצבה הייחודי דבר חיובי, ולא משהו להתבייש ממנו או להסתיר אותו.

@annabelleeanderson

this is for u bradley ##fy

♬ Beach Bunny by Cloud 9 - Quinn

רוב הסרטונים הוויראליים שלה מתמקדים במצבה – שהוא כה נדיר עד שלא ידוע לכמה אנשים יש אותו בפועל. לרוב האנשים הסובלים מ- anonychia congenital אין ציפורניים בכלל מרגע לידתם – לא בידיים ולא ברגליים (אצל אנדרסון, לעומת זאת, קשה לפספס את הלק האדום על ציפורני הידיים). הדבר נגרם בגלל מוטציה נדירה בגן RSPO4, שנגרמת בשל שיבוש בדרך שבה נוצרים התאים והרקמות.

הורים לילדים במצב זה הם בדרך כלל בעלי המוטציה בגן, אולם לעיתים היא רדומה, ולכן להם יש ציפורניים.