נוסעת במטוס נקלעה למצב מביך ביותר לאחר שהמזוודה שהיא עלתה איתה לכלי התעופה החלה לרטוט. הנוסעת הצעירה, המשפיענית אמנדה דיאז רוחאס, לה לא פחות מ-250 אלף עוקבים ברשתות החברתיות, התבקשה לצאת עם המזוודה מהמטוס ולהראות לאנשי הצוות מה יש לה בפנים. עד מהרה, התברר שמדובר בצעצוע מין.

הרגע המביך צולם על ידי חברה של המשפיענית הצעירה והועלה לטיקטוק, שם הסרטון זכה ל-12.5 מיליון צפיות. "כשכל המטוס רוצה לדעת למה המזוודה שלך רוטטת", נכתב בכיתוב בסרטון הוויראלי.

 

@amandarojasd

Cuando todo el avion quiere saber porque tu maleta vibra

♬ original sound - Amanda

 בתיעוד אפשר לראות את רוחאס יוצאת מכלי התעופה אל השרוול, פותחה את המזוודה על הרצפה ומנסה לכבות את הוויברטור הסורר מבלי להוציא אותו. הקליפ מסתיים בכך שהיא מכבה את המכשיר - אחד מתוך כמה בתיק שלה - כשצוות חברת התעופה מצחקק ברקע.

הסרטון גרף יותר מ-1.2 מיליון לייקים ו-13 אלף תגובות, רובן מגולשות שהשתעשעו מאוד מהתקרית המביכה. "נוסעים יקרים, אנו מתנצלים על אי-הנוחות", כתבה גולשת אחת. "הטיסה נאלצה להתעכב מסיבות אינטימיות". גולשת אחרת הגיבה: "חברה שלך לא עוזרת בכלל. אני הייתי מתה". גולשת נוספת כתבה: "עכשיו הוא עובד מצוין, אבל כשצריך אותו באמת אז פתאום אין לו מספיק סוללה".

View this post on Instagram

A post shared by Amanda (@amanda_diaz_rojas)

בהתאם להנחיות על ידי מינהל אבטחת התחבורה האמריקאי (TSA), צעצועי מין אלקטרוניים מותרים הן בתיק יד והן בתיקים שבבטן המטוס, אך "ההחלטה הסופית אם להעלות אותם או לא תלויה בקצין הביטחון שבמשמרת". בכל מקרה, חשוב לנקוט באמצעי זהירות כדי להימנע ממצבים מביכים כאלו - בהם הסרת סוללות לפני הטיסה ובחירה באביזרי מין קטנים יותר ופחות בולטים שלא יבלטו במוניטור האבטחה, כך לפי מאמר שפורסם לאחרונה במגזין "Travel and Leisure". במקרה הכי גרוע, תמיד תאמרו את האמת לאנשי הביטחון.

"הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לומר את האמת", הם כותבים. "נסיעה עם ויברטור אומרת שאתם מרגישים בנוח עם המיניות שלכם ואין בזה שום דבר רע".