תושבת בריטניה חשפה לאחרונה כיצד נחטפה עשרות פעמים על ידי חייזרים במהלך חייה – ולדבריה היא אפילו יכולה להוכיח את זה.

"בפעם הראשונה שהם חטפו אותי הייתי ילדה קטנה. אני זוכרת שההורים שלי אמרו לי שנעדרתי במשך 4 שעות, אבל אני לא זוכרת מזה כלום", אמרה פאולה סימת', בשיחה עם כתבי אתר ה-Daily Star. סמית', בת 50 מהעיר ברדפורד, סיפרה שהחטיפה הראשונה שלה קרתה ב-1982 בזמן שיצאה לטייל לבדה ביערות הסמוכים לביתה. "היה שקט מוחלט ואז לפתע, יכולתי לראות את החללית שלהם", סיפרה. "היו לה שלוש קצוות, כמו בומרנג רק עם זרוע נוספת. כל קצה פלט אור בוהק בצבע כחול וירוק, והחללית הסתובבה עם כיוון השעון".

פאולה מספרת שהיא ניסתה לברוח, אבל "הם" לא נתנו לה לזוז. היא ממשיכה: "ניסיתי לרוץ, אבל האדמה הרגישה כמו חול טובעני. אז הכל נהיה שחור. כשהתעוררתי, הייתי כבר בבית של ההורים".

 

פאולה סמית' (צילום: Daily Star, twitter)
שטפי הדם של פאולה - זכר לניסויי החייזרים? | צילום: Daily Star, twitter

פאולה מספרת שמאז אותה תקרית היא חוותה יותר מ-50 חטיפות על ידי חייזרים. חלקן עברו בשלום וחלקן הותירו אותה עם פציעות וחבלות. בתמונה אחת שצילמה אחרי אחת התקריות, אפשר לראות שורה של שטפי דם על עורה – זכר, כביכול, לניסויים ש"הם" ביצעו בה.

"זה קורה בלי שום אזהרה", מספרת פאולה. "יכול להיות לי יום רגיל לחלוטין ואז זה פשוט קורה. אני לא יכולה לעשות שום דבר בנידון, אז אני פשוט ממשיכה בשלי. אני משתדלת להישאר רגועה לגבי התופעה הזו, אחרת אני פשוט אשתגע".

הבריטית מוסיפה שהיא לא מרבה לדבר על המפגשים המסתוריים שלה מחשש לתגובות של אחרים. "בצעירותי לא סיפרתי על זה לאף אחד מחשש שלא יאמינו לי במקרה הטוב או יחשבו שאני משוגעת במקרה הרע", סיפרה. "למרות זאת, עם הזמן הבנתי שכמוני יש אלפים, אם לא מיליונים, שחוו תופעות דומות".

רוצים לקרוא עוד על אנשים שנחטפו על ידי חייזרים? לחצו כאן