בת 23 מסין התחתנה עם גבר שמבוגר ממנה ב-57 שנים ועוררה סערה ברשתות החברתיות. שיאופאנג, תושבת מחוז חֶבֵּיי, נישאה ללי בן ה-80 בטקס צנוע אחרי שהשניים התאהבו זה בזו. הם הכירו בזמן שהאישה הצעירה התנדבה בבית האבות שבו לי התגורר ונרקם ביניהם קשר ידידות מופלא, עם תחביבים ונושאי עניין משותפים. עד מהרה, הידידות הפכה לאהבה של ממש.

שיאופאנג התייחסה לרומן שלה עם לי בסדרת פוסטים בחשבונות המדיה החברתיים שלה וטענה שהיא נמשכה לבגרות שלו, ליציבות שלו ולחוכמה שלו. בן ה-80 בינתיים הוקסם מהנפש הצעירה של שיאופאנג וטוב הלב שלה. לדבריה, בני משפחתה דחו את הקשר שלה עם לי בטענה שהוא מבוגר מספיק כדי להיות הסבא שלה. בעקבות זאת, היא ניתקה איתם את הקשר.

השניים נישאו לאחרונה בטקס צנוע עם מעט אורחים. לפי הפרסומים, בני המשפחה של לי ושיאופאנג נמנעו מלהגיע לחתונה. תמונות מהאירוע עלו מאז לרשתות החברתיות ועוררו דיון סוער בקרב הגולשים, חלקם טענו שהקשר בין השניים חשוד בלשון המעטה ואחרים ששיבחו אותם על האומץ לממש את אהבתם.

סברה אחת שעלתה בעקבות הפרסומים היא ששיאופאנג היא "גולדיגרית" ונישאה אל לי רק בשביל הכסף שלו. אולם, מקורבים של בת ה-23 טוענים שהיא המפרנסת העיקרית בבית ובעלה מתקיים מפנסיה צנועה. אחרים טענו שהזוגיות שלהם מזויפת ושיאופאנג מנצלת את בן ה-80 בשביל לקבל תשומת לב ברשתות החברתיות.

מנגד, היו גולשים שהגיבו שמערכת היחסים של השניים היא הוכחה לכך שבאהבה אין חוקים ופער הגילים שלהם בכלל לא רלוונטי. ככה או ככה, שיאופאנג ממשיכה לתעד את החיים שלה עם לי ומבטיחה להישאר איתו עד שהמוות יפריד ביניהם.