נוזל אדום שטפטף מהדירה בקומה העליונה התברר עבור שני תושבי העיר מיניאפוליס שבמינסוטה בארה"ב כסיוט, לאחר שאנשי התחזוקה בבניין הוזעקו לדירתם כדי לבדוק מה עומד מאחורי התעלומה. לאחר הגעת הצוותים לבניין – הבינו השניים את גודל הזוועה.

איי ג'יי מקארדי ואווין שולץ, שני צעירים המתגוררים יחד בדירה במינסוטה, הבחינו לפני מספר ימים בסימני הנוזל בגוון חום-אדמדם יורדים מהתקרה. בנוסף, השניים סיפרו על ריח דוחה שמגיע מהקומה למעלה והחליטו להתקשר למוקד התחזוקה של הבניין.

מקארדי ושולץ ניסו להסביר לאנשי התחזוקה שהגיעו לדירתם על הנוזל המשונה שדלף מלמעלה ועל הריח הנורא שמגיח מהדירה מעל. אנשי התחזוקה החליטו לעלות לדירת השכנים בקומה העליונה ונדהמו לגלות – הנוזל החום שניגר לדירת השניים הוא דם של השכן שמת בדירתו וגופתו נמצאה במצב של ריקבון מתקדם. ככל הנראה השכן מת בשינה.

איי ג'יי העלה לטוויטר סרטון בו הוא מתאר כל מה שהתרחש בדירתו. הסיפור הפך לוויראלי תוך זמן קצר עם 190 אלף ציוצים מחדש. "הדירה שלי הריחה נורא והרגע גיליתי שהאיש שגר מעליי מת כבר יותר משבוע", הוא כתב לעוקביו.

"הגופה שלו התגלתה לאחר שהדם שלו נזל לתוך הדירה שלי", הוא הוסיף. "הגופה שלו נרקבה ואיכשהו הדם שלו הצליח לחדור אל הבית שלנו". ממשטרת מיניאפוליס נמסר כי אין חשד לפלילים ואישרו כי ככל הנראה השכן אכן מת בשנתו.