גבר אלמוני הדהים את צוות הכירורגים של בית חולים בדרום מצרים, אחרי שאלו גילו את הסיבה לכאבי הבטן העזים שלו. המטופל פנה לעזרתם של רופאים בבית החולים "אסוואן", שחשדו בהתחלה כי מדובר בזיהום. למרות זאת, הם שלחו אותו לבצע צילום רנטגן ליתר ביטחון – והממצאים שחזרו היו מדהימים.

הצילום חשף גוף זר בתוך חלל הקיבה שלו שהתברר להיות טלפון סלולרי. המטופל אז הובהל לחדר הניתוח, שם כירורגים הוציאו את המכשיר ללא סיבוכים. מאוחר יותר, כאשר המטופל התאושש מחומרי ההרדמה, אנשי הצוות ניסו לרדת לשורש העניין.

המטופל הודה עד מהרה כי הוא בלע את הטלפון בשלמותו לפני כשישה חודשים ומרוב בושה, לא סיפר על כך לאיש. לטענתו, הוא קיווה שהמכשיר יצא בסופו של דבר באופן טבעי דרך תעלת העיכול שלו. למרות זאת, התעלול הביזארי כמעט עלה לו בחייו כאשר הגוף הזר בעצם חסם יציאה של מזון מחלל הקיבה שלו.

מוחמד אל-דשורי, מנהל בית החולים, סיפר שזאת פעם ראשונה שהוא נתקל במקרה כזה בכל שנותיו בענף הרפואה. כמו כן, הוא ציין שאנשי הצוות הכירורגי לא יכלו שלא לצחוק על המקרה עוד בחדר הניתוח. המטופל סיים את הניתוחים ללא סיבוכים וכעת מתאושש בבית החולים. נכון לעכשיו, עדיין לא ברור איך הוא בלע את הטלפון הסלולרי או למה הוא בלע אותו.

ואפרופו סיפורים שלא נבלעים בקלות - בתחילת החודש, הבאנו לכם את הסיפור על הגבר הליטאי שמצאו בבטנו יותר מקילו של מסמרים וברגים. רופאים חשדו באותו מקרה שהמטופל מתמודד עם תסמונת פיקה (הפרעת אכילה שגורמת לאכילה חוזרת ונשנית של חומרים שאינם ראויים למאכל), אף על פי שהם הדגישו שלא מדובר במקרה טיפוסי של המחלה.