"אם נשנה את השם של הקורונה – נוכל להיפטר ממנה לתמיד": בזמן שמדינות שונות ברחבי העולם עדיין ממהרות לחסן את תושביהן, נומרולוג הודי יחיד ומיוחד עלה לכותרות במדינתו עם הצעה ביזארית למדי להתמודד עם נגיף ה-Covid-19. בשיחה עם אתר ה-India Times, אננד ראו סיפר שניתן להעלים את הווירוס הקטלני על ידי שינויים קלים בשמות שלו.

הוא מסביר: "האותיות של שם הנגיף, 'קורונה' (Corona), מתחברות לכדי מספר שמביא איתו הרבה מזל רע. כתוצאה מכך, הקורונה זורעת הרס אימתני בכל העולם. למרות זאת, אם אנחנו נשנה את השם ונוסיף לו כמה אותיות, נוכל ליצור סביבו הילה קדושה שתוביל להיעלמותו של הווירוס".

ראו טוען שכל מה שצריך לעשות בשביל לנטרל את המזל הרע ששמו של הווירוס מביא איתו, זה לשנות את שמו ל"קארונהה" (Caronaa). כמו כן, הוא מוסיף ששינוי השם Covid-19 ל-Covviyd-19 יצור את אותו אפקט בדיוק.

טענותיו של ראו עלו בשבועות האחרונים לכותרות במאדהיה פרדש, מדינת המוצא שלו בהודו, אחרי שזה החל לפרסם שלטי חוצות שקוראים לתושבים לאמץ את השם החדש. "שינוי השם לא רק יעלים את הנגיף ממדינתנו – אלא מהעולם כולו", כתב הנומרולוג. עד מהרה, אחד השלטים עלה לרשתות החברתיות ושם הפך לוויראלי עם אינספור תגובות לעגניות מצד הגולשים.

"אם זה המצב, למה לנו לעצור רק עם הקורונה?", הגיב אחד הגולשים. "למה שלא נשנה את השמות של הפוליטיקאים שלנו. אולי נצליח ככה להביא קצת מזל למדינה המסכנה הזאת". גולש אחר הגיב גם הוא בספקנות לתאוריה הביזארית והוסיף: "נחמד שאפשר היום למצוא קומדיה בכל מיני מקומות מוזרים".

הפתרון, כך נראה, עדיין מורכב יותר משיכול אותיות.