שחקנית פורנו אוסטרלית מצאה את עצמה בחדר ניתוח – והכל בעקבות טעות אנוש בחדר השינה. אליסיה דיוויס, בת 32 מגולד קוסט, קווינסלנד, חשפה את כל הפרטים בחשבון הטיקטוק שלה ואמרה שהכל קרה בזמן שקיימה יחסי מין עם מישהו אחרי הדייט הראשון שלהם. לדבריה, הם החליטו בשלב מסוים להשתמש בפלאג (צעצוע מין אנאלי) והאמצעי פשוט נעלם בתוכה.

דיוויס סיפרה שהיא הרגישה כאילו הפלאג "נפל החוצה", אבל כשהיא והדייט שלה חיפשו את צעצוע המין הם לא מצאו דבר. "התחלנו למשוך את השמיכות והכריות, ואפילו חיפשנו מתחת למיטה, אבל לא מצאנו אותו", סיפרה בת ה-32. בהמשך, דיוויס סיפרה שרק אחרי ש"ערכה לעצמה בדיקה", היא הבינה שהאמצעי תקוע בתוכה. היא ניסתה לחלץ אותו בעצמה, אך ללא הועיל. בסופו של דבר, דיוויס הגיעה לחדר המיון, שם היא עברה צילום רנטגן ובו רואים בבירור את הגוף הזר שנתקע בגופה.

@littlebrunettebaddiee Part 1: First date mishap lands me in ER  #date #dating #firstdate #firstdategonewrong #datingadviceforwomen #dateideas #datenight #storytime #surgery #viral #viralvideo #viraltiktok #fyp #fypシ゚viral #foryou #foryoupage #creator ♬ original sound - Alicia

"בבית החולים, שני אנשים ניסו להוציא את הפלאג ולא הצליחו", סיפרה דיוויס. "צוות האחיות אמרו לי שיצטרכו לקחת אותי לחדר ניתוח ולהרדים אותי, כדי שהגוף שלי יהיה רפוי מספיק. הן אמרו שזה עניין של 5 דקות. למרות זאת, בית החולים היה עמוס מאוד באותו זמן ואי אפשר היה להכניס אותי מיד לניתוח – אז שכבתי שם יומיים עם צעצוע המין האבוד בתוכי".

דיוויס תיארה את היומיים בביה"ח בשיחה עם אתר החדשות האוסטרלי news.com.au ואמרה: "לא סבלתי מכאבים במהלך היומיים האלה או הרגשתי אי נוחות. מה שכן, הרגשתי כל הזמן כאילו אני צריכה לשירותים ולא יכולתי". לשמחתה, כירורגים בסופו של דבר הוציאו את הפלאג בלי סיבוכים.

View this post on Instagram

A post shared by Alicia Davis (@littlebrunettebaddie2.0)

"הם שאלו אותי בסוף אם אני רוצה לשמור אותו ואמרתי להם שלא, כי יש לי הרבה בבית", סיפרה דיוויס. "הם היו מאוד אדיבים ונחמדים, מה שהפך את כל העניין הזה להרבה יותר נעים". סרטוני הטיקטוק שלה לגבי התקרית גרפו מאז עשרות אלפי צפיות בטיקטוק, מאות לייקים ועשרות תגובות מהגולשים – רבים מהם נחרדו מהפרטים. "שיתפת פה הרבה יותר מדי מידע", כתב אחד הגולשים. גולש אחר הוסיף: "אני בדרך כלל תומך בזה שאנשים ישתפו, אבל זה הרבה יותר מדי בשבילי".