מנתח פלסטי מאוסטרליה איבד את רישיון הניתוח שלו לאחר שהתברר כי נהג לצלם סרטוני טיקטוק בזמן הפרוצדורות. ד"ר דניאל לנזר, המוכר בטיקטוק בתור ד"ר ארונוב, הפך לכוכב רשת עם יותר מ-13 מיליון עוקבים אחרי שפרסם שורה של סרטוני ריקוד מחדר הניתוח. למרות זאת, לא מעט מהמטופלים מתלוננים כעת על היחס שקיבלו אצלו בקליניקה.

בריאיון לכתבים מקומיים, שורה של מטופלים תיארו איך שוחררו מניתוחים כשהם סובלים מכאבים איומים ועיוותים גופניים. ג'קי, אישה שהלכה לבצע מתיחת פנים אצל המנתח, תיארה כיצד יצאה מהמרפאה שלו עם גוש עצום על הסנטר שלא היה שם קודם לכן. כמו כן, היא תיארה את האובססיה שלו לטיקטוק – אפילו כשהוא בחדר הניתוח.

@dr.danielaronov01

dont forget to like and comments

♬ original sound - Dr.Daniel Aronov

"הוא עצר באמצע ניתוח בשביל לבדוק איזה סרטון שהוא העלה לרשת", סיפרה. "אז הוא אומר לאסיסטנטית שלו 'לא, אני לא אוהב את זה. תמחקי'. העובדה שהוא המשיך לעבוד אחרי שנים של תלונות... אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות".

אישה אחרת ציינה כיצד ד"ר לנזר תיעד את מהלך הניתוח שלה והעלה את זה לרשת ללא אישורה. לטענתה, היא ביקשה ממנו כמה שבועות לאחר מכן להוציא מגופה סיכות כירורגיות ובתגובה, אמר לה שישלח לה הביתה את המכשיר שמוציא סיכות. "אם הייתי יודעת עליו מה שאני יודעת היום, לא הייתי הולכת בחיים למרפאה שלו", הוסיפה.

בעקבות התלונות והראיות המטרידות נגד ד"ר לנזר, משרד הבריאות גנז את הרישיון שלו והורה לו למחוק את כל סרטוני הניתוח מחשבון הטיקטוק שלו. כיום, הוא יכול לפעול רק בתור רופא כללי ותחת פיקוח צמוד.