אמנית הקעקועים קיטי אינק (דיו, באנגלית) בת ה-46, פיתחה לעצמה עם השנים לוק מיוחד שמשלים את העיסוק שלה: לטענתה היא רוצה להיראות כמו ״בובת פרחה״, ״אישה מוחזקת״ ו״נערת מסיבות הדוניסטית״. לצורך כך היא ביצעה לא מעט ניתוחים פלסטיים בגופה, שכוללים בין היתר הגדלת חזה עם שתלים של 1050cc, בוטוקס, שאיבת שומן ושלל מתיחות, הידוקים ומילויים. העלות הכוללת – כ-65 אלף דולר.

אינק גרה באחוזה מפוארת בווינה, והמוטו שלה הוא ״כמה שיותר פלסטיק יותר מושלם״. ״אני לעולם לא מרוצה מההופעה החיצונית שלי, אני חושבת שאני יצירת אמנות במצב מתמיד של התפתחות״, היא אומרת. ״אני רוצה להיראות סופר מלאכותית וסופר נשית. אני פשוט רוצה להיות אשליה מושלמת ולהיראות מגוזמת ולא טבעית. אנשים יכולים לחשוב שאני מוזרה, אבל אני אוהבת את זה בגלל שכל דבר אחר יהיה משעמם. אני לא רוצה להיות ממוצעת, אני רוצה תמיד להיות מוגזמת״.

View this post on Instagram

A post shared by Kitty Ink (@kittyink.wildatheart) on

אינק, לטענתה, תמיד חשה שהיא לא נועדה לחיות חיים נורמליים: ״אפילו בגיל צעיר לא רציתי להיות בחורה רגילה. אף פעם לא התאמתי לסביבה ותמיד הרגשתי משיכה לדברים שהם מוחצנים, ייחודיים ויוצאי דופן״.

היא עברה את ניתוח החזה הראשון שלה בגיל 36, כשהוסיפה 400cc, ובסוף השנה שעברה שדרגה ל-1050cc – המידה הגדולה ביותר באירופה מבחינה חוקית. במהלך השנים היא עברה מלוק יותר גותי ללוק מאוזן יותר, שמשלב בין החיבה שלה לדברים קודרים לבין דברים יותר קלילים ואסתטיים. ״אפשר לומר שיש לי לב שחור עם הרבה נצנצים ורודים. אני רוצה להיות האישה המושלמת ולא פחות מזה, הגזמה של נשיות מוחלטת״.

ביום יום מנהלת קיטי סטודיו לקעקועים בווינה בשם Wild At Heart ומחלטרת גם כדיג׳יי וכיחצ״נית מסיבות. ״אני מקבלת המון מבטים כשאני יוצאת מהבית״, היא אומרת, ״חלקם ידידותיים וחלקם לא, אבל לא אכפת לי מזה. מי שלא אוהב מה שהוא רואה, שלא יסתכל. אני מקווה שאנשים שופטים אותי על בסיס המראה כי אחרת זה לא מעניין״. ביתה של קיטי מתהדר במרתף עם עמוד חשפנות וב״חדר פרחות״ שמאכלסת את כל הפאות שלה. ״זה החדר החביב עלי בבית״, היא אומרת, ״זה גן העדן שלי״.

View this post on Instagram

A post shared by Kitty Ink (@kittyink.wildatheart) on

View this post on Instagram

A post shared by Kitty Ink (@kittyink.wildatheart) on

 

קיטי מודה שלעולם לא תפסיק עם הניתוחים הפלסטיים: ״אני אוהבת כשהגוף שלי משתנה ואוהבת את המראה החדש אחרי שאני מחלימה. אני רוצה גם למלא את הלחיים והשפתיים שלי באופן קבוע כדי לשמור עליהן יציבות, מילוי תמיד יורד ואני רוצה לשמור עליהם גדולות ומבריקות. כל עוד יש לי מספיק כסף ויש לי רופאים ומקעקעים טובים אני אמשיך. הטרנספורמציה שלי תסתיים כשאני אסתיים״.