לפני מספר ימים, צעיר כבן 30 מבאר שבע חתך חלק מאיבר מינו וזרק לאסלה - כעת, לאחר שעבר ניתוח לשחזור איברו, מתבררים פרטים נוספים אודות המקרה הביזארי.

הצעיר הסביר שסבל מכאבי תופת עזים באיבר מינו ובמפשעה וכדי להקל על כאביו הבלתי נסבלים, לקח סכין מטבח חדה במיוחד וחתך חלק מאיבר מינו. "הרגשתי כאבי תופת וחשבתי שהפתרון זה לחתוך את איבר המין", אמר הצעיר לצוות הרפואי, "ואז מתוך עצבים זרקתי חלק לאסלה והורדתי את המים".

אמו הגיעה לביתו כעבור כמה שעות והבחינה שהוא מדמם במיטתו. האם התקשרה בבהילות למוקד 100 של המשטרה, סיפרה על האירוע שהתרחש והתחננה שיגיעו מהר לעזור להם. אלה הזעיקו לדירה ניידת טיפול נמרץ של מד"א וניידת סיור של המשטרה.

שוטרים שהגיעו למקום הבינו שהם חייבים לפעול במהירות וניסו לאתר בתוך האסלה את החלק החתוך של איבר המין - אבל לא מצאו דבר. במקביל, ניידת נט"ן פינתה את הגבר לבית החולים סורוקה לקבלת טיפול רפואי.

Copy of בית חולים סורוקה (צילום: FLASH90)
הצעיר פונה לקבל טיפול רפואי בבית החולים סורוקה | צילום: FLASH90

אחד השוטרים התקשר ל"מי שבע" בבקשה לבדוק אפשרות לסייע במציאת חלק מאיבר המין שנשטף באסלה. השוטרים ביקשו לברר האם ניתן לשלוף את חלקו של איבר המין מצינורות המים של הבניין או הבית שבו מתגורר הגבר.

עובדי "מי שבע", שהיו בהלם מהפנייה, ניסו לברר אם הדבר אפשרי, אך לאחר בחינה מעמיקה הגיעו למסקנה שלא: "פעם ראשונה שקיבלנו פנייה כזו מוזרה והזויה", אמר גורם מהחברה, "בדקנו אם יש אפשרות לפרק צינורות מים או את צינור האסלה, אבל לצערנו הגענו למסקנה שזה בלתי אפשרי. גם אם היינו מפרקים את צינורות המים של כל הבניין, לא בטוח שהיינו מאתרים את החלק שהוא זרק לאסלה".

משטרת באר שבע עדכנה את רופאי בית החולים סורוקה שלא הצליחו לאתר את האיבר הכרות. מאחר והחתיכה החסרה לא נמצאה והרופאים לא יכלו לאחות את האיבר, הם ניתחו את הגבר כדי לשחזר את איבר המין. הניתוח עבר בהצלחה, מצבו הוגדר כבינוני ובימים הקרובים הוא ישוחרר לביתו.